oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Chorkówki

~7 km Krosno (1)
~8 km Jedlicze (1)
~2 km Zręcin (0)
~4 km Kobylany (0)
~4 km Kopytowa (0)
~5 km Głowienka (0)
~10 km Dukla (0)
~11 km Odrzykoń (0)
~11 km Nowy Żmigród (0)
~12 km Korczyna (0)
~12 km Iwonicz-Zdrój (0)
~13 km Bratkówka (0)
~13 km Klimkówka (0)
~13 km Osiek Jasielski (0)
~13 km Lubatowa (0)
~13 km Szebnie (0)
~14 km Wojaszówka (0)
~15 km Dębowiec (0)

kategorie

weselne Chorkówka wodzirej Chorkówka rockowe Chorkówka ludowe Chorkówka cygańskie Chorkówka jazzowe Chorkówka metalowe Chorkówka disco polo Chorkówka uliczne Chorkówka biesiadne Chorkówka orkiestra Chorkówka nagłośnienie imprez Chorkówka nauka gry na instrumentach Chorkówka nauka tańca Chorkówka

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Chorkówce jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Chorkówce (krośnieński) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Chorkówki cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Chorkówki na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Chorkówki służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.

Często szukane frazy w tej lokalizacji