oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Jedliczy

~9 km Krosno (1)
~6 km Szebnie (0)
~6 km Zręcin (0)
~6 km Kopytowa (0)
~6 km Bratkówka (0)
~6 km Wojaszówka (0)
~7 km Odrzykoń (0)
~8 km Chorkówka (0)
~9 km Głowienka (0)
~11 km Węglówka (0)
~11 km Korczyna (0)
~12 km Kobylany (0)
~13 km Jasło (0)
~13 km Miejsce Piastowe (0)
~14 km Frysztak (0)
~14 km Dębowiec (0)
~14 km Osiek Jasielski (0)
~15 km Nowy Żmigród (0)
~15 km Bieździedza (0)

kategorie

weselne Jedlicze wodzirej Jedlicze rockowe Jedlicze ludowe Jedlicze cygańskie Jedlicze jazzowe Jedlicze metalowe Jedlicze disco polo Jedlicze uliczne Jedlicze biesiadne Jedlicze orkiestra Jedlicze nagłośnienie imprez Jedlicze nauka gry na instrumentach Jedlicze nauka tańca Jedlicze

W zwyczaju praktykowanym poprzez kilka stuleci jest zawarcie aktu małżeństwa. Po ślubie jest z kolei czas na wesele czyli imprezę na cześć Pary Młodej. Muzykanci stanowią istotną część na weselu ponieważ kontrolują zabawę i to od nich zależy jak goście będą się bawić. W miejscowości Jedlicze występują następujące zespoły, które z chęcią zagrają także na twojej uroczystości. Dobraliśmy zespoły muzyczne na wesele Jedlicze tak ażeby prezentowały wysokiej jakości usługi. Zespół na wesele z mojej wyszukiwarki spełni twoje nadzieja i będzie dobrym wyjściem na Twoje wesele.

Często szukane frazy w tej lokalizacji