oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Kocierscy Zbóje

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Kocierscy Zbóje składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Oprawa muzyczna imprez typu: wesela, zabawy, festyny, studniówki, imprezy zakładowe, rocznice; itp.... (kocierscy zboje zespol muzyczny)

w okolicy Łękawicy

~15 km Andrychów (2)
~9 km Łodygowice (1)
~3 km Gilowice (0)
~5 km Czernichów (0)
~6 km Żywiec (0)
~7 km Świnna (0)
~7 km Ślemień (0)
~8 km Pietrzykowice (0)
~9 km Jeleśnia (0)
~10 km Hucisko (0)
~11 km Porąbka (0)
~11 km Rybarzowice (0)
~12 km Sułkowice (0)
~12 km Radziechowy (0)
~13 km Koszarawa (0)
~13 km Wilkowice (0)
~13 km Lipowa (0)
~13 km Godziszka (0)
~14 km Buczkowice (0)
~14 km Czaniec (0)
~14 km Kobiernice (0)
~15 km Lachowice (0)
~15 km Krzyżowa (0)

kategorie

weselne Łękawica wodzirej Łękawica rockowe Łękawica ludowe Łękawica cygańskie Łękawica jazzowe Łękawica metalowe Łękawica disco polo Łękawica uliczne Łękawica biesiadne Łękawica orkiestra Łękawica nagłośnienie imprez Łękawica nauka gry na instrumentach Łękawica nauka tańca Łękawica

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie odpowiedniego zespołu. Pomimo tego, że teoretycznie ich wybór jest całkowicie niemały, to wiele par ma niemały problem z tym, aby coś wyszukać. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą posiadać pozajmowane terminy wręcz na kilkanaście miesięcy wprzód, więc praktycznie zespołu powinno się szukać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego też warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Niejednokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i w tym samym momencie robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele wręcz nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu posiadają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Łękawicy

ostatnio dodane filmy w Łękawicy

Często szukane frazy w tej lokalizacji