oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

AWERS BAND

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół AWERS BAND składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).   Jesteśmy 3-osobowym zespołem muzycznym z bardzo dużym doświadczeniem w branży muzycznej.W naszym... (weselne kapele)

w okolicy Rypina

~8 km Stępowo (0)
~9 km Brzuze (0)
~10 km Rogowo (0)
~11 km Wąpielsk (0)
~12 km Ugoszcz (0)
~13 km Urszulewo (0)
~13 km Okalewo (0)
~13 km Świedziebnia (0)
~14 km Radomin (0)
~15 km Skrwilno (0)

kategorie

weselne Rypin wodzirej Rypin rockowe Rypin ludowe Rypin cygańskie Rypin jazzowe Rypin metalowe Rypin disco polo Rypin uliczne Rypin biesiadne Rypin orkiestra Rypin nagłośnienie imprez Rypin nauka gry na instrumentach Rypin nauka tańca Rypin

Każda Para Młoda stara się zadowolić gości weselnych. W miejscowości Rypin jest to w szczególności zauważalne. Para Młoda dba by nie tylko jedzenie smakowało niemniej jednak i muzyka była na bardzo wysokim poziomie. Zespół na wesele Rypin jest znany nie tylko lokalnie. Zespoły te słyną z dobrego poczucia rytmu , a ponadto prowadzenia imprez biesiadnych jak na przykład. wesela. Zespoły muzyczne , a ponadto orkiestry weselne Rypin stanowią domenę tego aglomeracje prezentując wysoki poziom indywidualnych usług. Na naszej stronie przesłuchasz sposobności zespołów muzycznych z Rypin . Zapraszamy do słuchania!

ostatnio dodane filmy w Rypinie

Często szukane frazy w tej lokalizacji