oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Smardzowic

~15 km Kraków (19)
~3 km Ojców (0)
~4 km Przybysławice (0)
~4 km Wielka Wieś (0)
~4 km Skała (0)
~6 km Minoga (0)
~6 km Bolechowice (0)
~7 km Modlnica (0)
~8 km Jerzmanowice (0)
~9 km Zielonki (0)
~9 km Zabierzów (0)
~11 km Węgrzce (0)
~12 km Sułoszowa (0)
~12 km Balice (0)
~13 km Rudawa (0)
~13 km Przeginia (0)
~14 km Trzyciąż (0)

kategorie

weselne Smardzowice wodzirej Smardzowice rockowe Smardzowice ludowe Smardzowice cygańskie Smardzowice jazzowe Smardzowice metalowe Smardzowice disco polo Smardzowice uliczne Smardzowice biesiadne Smardzowice orkiestra Smardzowice nagłośnienie imprez Smardzowice nauka gry na instrumentach Smardzowice nauka tańca Smardzowice

Jedna z najważniejszych spraw w czasie organizowania wesela jest odpowiednia muzyka, to przy niej wszak będzie się odbywać zabawa poprzez całą noc. Dlatego także powinno się zadbać o jej adekwatny poziom, a sposobów na to na szczęście jest kilka. W następnym ciągu na większości imprez grają wynajęte zespoły weselne, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość bawienia się przy muzyce granej na żywo. Wprawdzie zespołów i kapel świadczących takie usługi jest na rynku całkiem dużo, to jednak powinno się trochę czasu poświęcić na adekwatny wybór. Wynika to z tego, że każda weselna kapela będzie miała inny styl grania i repertuar, a do tego dochodzą kwalifikacji prowadzenia imprezy i zabawiania gości. Warto więc poświęcić chwilę czasu na adekwatny wybór, bo od tego w ogromnym stopniu będzie zależało, czy impreza po prostu się uda. I przede wszystkim powinno się to zrobić w odpowiednim czasie, czyli w wielu sytuacjach kilka miesięcy przed ślubem. Najlepsze kapele mają na tak długo zarezerwowane terminy, więc powinno się to posiadać na uwadze w czasie planowania wszystkiego.

Ostatnio dodane usługi w Smardzowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji