oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Iwonicza-Zdrój

~13 km Krosno (1)
~13 km Jaśliska (1)
~3 km Klimkówka (0)
~3 km Lubatowa (0)
~4 km Rymanów-Zdrój (0)
~5 km Rymanów (0)
~7 km Dukla (0)
~11 km Głowienka (0)
~11 km Kobylany (0)
~12 km Besko (0)
~12 km Chorkówka (0)
~13 km Haczów (0)
~13 km Zręcin (0)
~13 km Trześniów (0)

kategorie

weselne Iwonicz-Zdrój wodzirej Iwonicz-Zdrój rockowe Iwonicz-Zdrój ludowe Iwonicz-Zdrój cygańskie Iwonicz-Zdrój jazzowe Iwonicz-Zdrój metalowe Iwonicz-Zdrój disco polo Iwonicz-Zdrój uliczne Iwonicz-Zdrój biesiadne Iwonicz-Zdrój orkiestra Iwonicz-Zdrój nagłośnienie imprez Iwonicz-Zdrój nauka gry na instrumentach Iwonicz-Zdrój nauka tańca Iwonicz-Zdrój

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Iwoniczu-Zdroju jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Iwoniczu-Zdroju (krośnieński) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Iwonicza-Zdrój cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Iwonicza-Zdrój na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Iwonicza-Zdrój służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.