oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Kontrabanda - Radom

Kontrabanda
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Kontrabanda - opis
Trudnimy się oprawą muzyczną przyjęć weselnych, studniówek, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych.

Zdecydowana większość imprez, na których gramy to wesela. Z doświadczenia wiemy, że dobre wykonanie muzyki to nie wszystko. Podczas przyjęcia weselnego staramy się nawiązać kontakt z gośćmi, dobieramy repertuar tak, by właściwie każdy znalazł coś dla siebie. Prowadzimy również tradycyjne biesiadowanie przy dźwiękach akordeonu, saksofonu, gitary i tamburyna. Zabawy prowadzone są w kulturalny i przemyślany sposób.

Posiadamy świadomość, że ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Świetna zabawa gości jest dla nas równie ważna, jak dla Was. Dlatego w każdą imprezę wkładamy maksimum wysiłku, grając i śpiewając dla wszystkich, tak jak byliby to nasi goście.

Kontrabanda to czteroosobowy zespół muzyczny. Grupę tworzą młodzi, zdolni muzycy, dla których muzyka jest prawdziwą pasją. Nasze atuty to przygotowanie muzyczne członków zespołu, różnorodny repertuar i prywatne podejście do każdego nabywcy.
Wokalistka Wokalista śpiewa piosenki z repertuaru z impreze w Grójcu, Warce, Na gitarze i saksofonie gości weselnych zabawia w trakcie zabawy weselnej gra na akordeonie" href="http://www.zespol-kontrabanda.pl/index.php?page=krzysiek" mce_href="http://www.zespol-kontrabanda.pl/index.php?page=krzysiek">Krzysiek gra na klawiszach na przyjęciu weselnym w Zwoleniu, Białobrzegach i Szydłowcu

Gosia - wokal, gitara klasyczna, tamburyn.

Ukończyła Ognisko Muzyczne w klasie instrumentów klawiszowych i gitary klasycznej oraz Edukację Muzyczną na UJK w Kielcach. Brała udział w nagraniach i koncertach wszystkich części Oratorium Świętokrzyskiego Piotra Rubika. Zajmuje się również oprawą muzyczną ślubu.
Opinie o Kontrabanda

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.08.07 : 546 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w mazowieckim: 41 Pozycja w Radomiu: 5