oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

ATEST

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół ATEST składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).   WITA PAŃSTWA BARDZO SERDECZNIE ZESPÓŁ  MUZYCZNY  ATEST DZIĘKUJEMY ,ŻE ZECHCIELISCIE PAŃSTWO ODWIEDZIĆ... (atest zespół muzyczny częstochowa)

Evergreen

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Evergreen składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).  Trzyosobowy profesjonalny zespół muzyczny z wieloletnim doswiadczeniem w tej branży na rynku muzycznym... (zespol paris)

Zespół muzyczny ParaTio

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny ParaTio składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół ParaTio zapewnia oprawę muzyczną każdej imprezy okolicznościowej: - wesele - zabawa taneczna,... (paratio)

Zespół muzyczny SUKCES

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny SUKCES składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem!!! Obsługujemy: wesela,...

BUYAMY

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół BUYAMY składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). ZESPÓŁ MUZYCZNY BUYAMY TO TROJE DOŚWIADCZONYCH LUDZI ( OD ZAWSZE ). DLA PAŃSTWA, GRAMY, ŚPIEWAMY I RAZEM... (Buyamy zespół)

Kogiel Mogiel

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Kogiel Mogiel składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Witamy Państwa :) Pewnie zastanawiacie się co zrobić wybierając oprawę muzyczną, aby Wasza Uroczystość... (zespół muzyczny kogel mogel swietokrzyskie)

FOKUS GROUP

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół FOKUS GROUP składa się z 2 członków zespołu (wokal damski). Zajmujemy się szeroko pojętą oprawą muzyczną imprez tanecznych. Naszymi największymi atutami są profesjonalizm,...

FONIC

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół FONIC składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).    Nasza oferta to oprawa muzyczna wesel i innych imprez okolicznościowych. Piosenki które gramy to...

Skrzypce na ślub

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Skrzypce na ślub składa się z 1 członków zespołu (wokal damski). Jeśli myślą Państwo o szczególnie uroczystej oprawie ślubu to spełnimy Wasze oczekiwania. Prezentujemy... (skrzypce na ślub cena)

w okolicy Częstochowy

~11 km Rudniki (1)
~8 km Rędziny (0)
~10 km Poczesna (0)
~11 km Blachownia (0)
~11 km Kamyk (0)
~12 km Mstów (0)
~12 km Konopiska (0)
~13 km Mykanów (0)
~15 km Kamienica Polska (0)
~16 km Wręczyca (0)

kategorie

weselne Częstochowa wodzirej Częstochowa rockowe Częstochowa ludowe Częstochowa cygańskie Częstochowa jazzowe Częstochowa metalowe Częstochowa disco polo Częstochowa uliczne Częstochowa biesiadne Częstochowa orkiestra Częstochowa nagłośnienie imprez Częstochowa nauka gry na instrumentach Częstochowa nauka tańca Częstochowa

Każda Para Młoda próbuje zadowolić gości weselnych. W miejscowości Częstochowa jest to priorytetowo zauważalne. Para Młoda dba ażeby nie tylko jedzenie smakowało niemniej jednak i muzyka była na bardzo wysokim poziomie. Zespół na wesele Częstochowa jest znany nie tylko lokalnie. Zespoły te słyną z dobrego poczucia rytmu oraz prowadzenia imprez biesiadnych jak na przykład. wesela. Zespoły muzyczne oraz orkiestry weselne Częstochowa stanowią domenę tego Częstochowy prezentując wysoki poziom własnych usług. Na naszej stronie przesłuchasz możliwości zespołów muzycznych z Częstochowa . Zapraszamy do słuchania!

Ostatnio dodane usługi w Częstochowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji

Zapytania użytkowników