oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Słomnik

~11 km Radziemice (0)
~11 km Koniusza (0)
~12 km Kocmyrzów (0)
~12 km Minoga (0)
~13 km Miechów (0)
~14 km Racławice (0)
~15 km Gołcza (0)
~15 km Węgrzce (0)
~15 km Proszowice (0)
~15 km Przybysławice (0)

kategorie

weselne Słomniki wodzirej Słomniki rockowe Słomniki ludowe Słomniki cygańskie Słomniki jazzowe Słomniki metalowe Słomniki disco polo Słomniki uliczne Słomniki biesiadne Słomniki orkiestra Słomniki nagłośnienie imprez Słomniki nauka gry na instrumentach Słomniki nauka tańca Słomniki

Programy taneczne, które od kilkunastu lat święcą rekordy oglądalności w naszej telewizji spowodowały także lawinowy wzrost zainteresowania tańcem. Systematycznie otwierają się nowe szkoły, i nie narzekają one bynajmniej na brak chętnych. I bardzo dobrze, że tak się dzieje, bowiem taniec jest doskonałą formą aktywności, dającą poza zgrabną sylwetką też wiele przyjemności i radości. Co istotne, tańczyć można w każdym wieku, nie ma tu absolutnie żadnych ograniczeń. W bardzo wielu sytuacjach zaczynają już przedszkolaki, dla nich nauka tańca to zwyczajnie bardzo dobra zabawa i co najwyżej poznanie pierwszych kroków. Ale już w pierwszych klasach podstawówki dzieci są już na takim poziomie, że pojawiają się pierwsze turnieje, pierwsza rywalizacja i także pierwsze medale. Tańcząc dalej można osiągać kolejne stopnie wyspecjalizowania, aż do klas mistrzowskich, biorących udział w międzynarodowych turniejach. Do takiego etapu dochodzą tylko najbardziej wytrwałe mężczyźni i kobiety, ale tańcem mogą się cieszyć Ci, którzy się go zaczną uczyć.

Ostatnio dodane usługi w Słomnikach

Często szukane frazy w tej lokalizacji

Zapytania użytkowników