oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

ALIVE - dla wymagających

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe jazzowe orkiestra nagłośnienie imprez

Coverband Alive - to ambitny, zawodowy zespół na wesele, bankiet, sylwestra, koncert. Przede wszystkim posłuchaj nas... to Ci wiele wyjaśni... również cenę... - Szukasz zespołu na wesele bez obciachu ? - Zależy Ci na muzyce na najwyższym poziomie ? - Masz wysokie wymagania co do zespołu ? Wesele masz tylko raz w życiu - ...

Groove Avenue

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe jazzowe metalowe uliczne orkiestra nagłośnienie imprez

Groove Avenue to zespół weselny z Katowic, który wyróżnia się swoim unikalnym stylem i energetycznym podejściem do muzyki. Skład zespołu to doświadczeni muzycy, którzy potrafią porwać każdego na parkiecie. Ich repertuar składa się z szerokiej gamy utworów z różnych gatunków muzycznych, od rocka i popu, przez funk i soul, po ...

Zespół weselny Kolektyw

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół weselny Kolektyw składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespól muzyczny KOLEKTYW   Najlepszy na WESELA ''Zespół Kolektyw'' Kilkaset przyjęć weselnych, mnóstwo... (kolektyw zespół)

ADAM COVER BAND

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół ADAM COVER BAND składa się z 1 członków zespołu (wokal męski). Zespół ADAM COVER BAND istniejący od ponad 15 lat zagra u państwa na weselu,imprezie okolicznościowej,balu... (adam cover band)

IRYDION

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół IRYDION składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny z Katowic oferuję państwu oprawę muzyczną imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie... (zespół iridion katowice)

Bigiel Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Bigiel Band składa się z 4 członków zespołu (wokal męski). Bez playback'u tylko i wyłącznie na żywo!  Czteroosobowy zespół coverowy Bigiel Band na każdą okazję.... (bigiel band opinie)

OBSESSION Professional Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół OBSESSION Professional Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół Obsession powstał w czerwcu 2005 roku. Tworzą go osoby od wielu lat ściśle związane ze środowiskiem...

New Transformation

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół New Transformation składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). New Transformation The Best Event's Band Szukasz zespołu na wesele lub imprezę okolicznościową? Chciałbyś... (newtransformation.com.pl)

Take Cover!

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Take Cover! składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół Take Cover! powstał z pasji do muzyki i dobrej zabawy.Tworzą go młodzi i ambitni muzycy z wykształceniem... (take cover zespol wesele)

w okolicy Katowic

~6 km Chorzów (3)
~15 km Tychy (3)
~6 km Sosnowiec (2)
~11 km Mysłowice (2)
~9 km Będzin (1)
~12 km Bytom (1)
~12 km Mikołów (1)
~6 km Czeladź (0)
~11 km Wojkowice (0)
~11 km Ruda Śląska (0)
~12 km Bobrowniki (0)
~14 km Strzyżowice (0)
~14 km Psary (0)
~15 km Lędziny (0)

kategorie

weselne Katowice wodzirej Katowice rockowe Katowice ludowe Katowice cygańskie Katowice jazzowe Katowice metalowe Katowice disco polo Katowice uliczne Katowice biesiadne Katowice orkiestra Katowice nagłośnienie imprez Katowice nauka gry na instrumentach Katowice nauka tańca Katowice

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie adekwatnego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest całkowicie dość znaczny, to wiele par posiada dość znaczny problem z tym, aby coś odkryć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Należy bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy wręcz na kilkanaście miesięcy wprzód, więc praktycznie zespołu powinno się poszukiwać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego również warto o tym pamiętać przy kształtowaniu wszystkiego. Niejednokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i w tym samym momencie robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele wręcz nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu mają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Katowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji