oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Wojkowic

~11 km Katowice (23)
~9 km Chorzów (3)
~9 km Sosnowiec (2)
~7 km Będzin (1)
~8 km Bytom (1)
~10 km Radzionków (1)
~11 km Świerklaniec (1)
~3 km Bobrowniki (0)
~3 km Strzyżowice (0)
~5 km Czeladź (0)
~5 km Psary (0)
~7 km Sączów (0)
~9 km Tąpkowice (0)
~10 km Ożarowice (0)
~11 km Mierzęcice (0)
~11 km Nakło (0)
~15 km Tarnowskie Góry (0)

kategorie

weselne Wojkowice wodzirej Wojkowice rockowe Wojkowice ludowe Wojkowice cygańskie Wojkowice jazzowe Wojkowice metalowe Wojkowice disco polo Wojkowice uliczne Wojkowice biesiadne Wojkowice orkiestra Wojkowice nagłośnienie imprez Wojkowice nauka gry na instrumentach Wojkowice nauka tańca Wojkowice

Skrypty taneczne, które od kilkunastu lat święcą rekordy oglądalności w mojej telewizji spowodowały również lawinowy wzrost zainteresowania tańcem. Nieustannie otwierają się nowe szkoły, i nie narzekają one bynajmniej na brak chętnych. I bardzo dobrze, że tak się dzieje, bowiem taniec jest doskonałą formą aktywności, dającą oprócz zgrabną sylwetką także wiele przyjemności i przyjemności. Co istotne, tańczyć można w każdym wieku, nie posiada tu absolutnie żadnych ograniczeń. Najczęściej rozpoczynają już przedszkolaki, dla nich nauka tańca to po prostu dobra zabawa i co najwyżej poznanie pierwszych kroków. Ale już w pierwszych klasach podstawówki dzieci są już na takim poziomie, że pojawiają się pierwsze turnieje, pierwsza rywalizacja i również pierwsze medale. Tańcząc dalej można osiągać kolejne stopnie rozbudowania, aż do klas mistrzowskich, biorących udział w międzynarodowych turniejach. Do takiego etapu dochodzą jedynie najbardziej wytrwałe mężczyźni i kobiety, niemniej jednak tańcem mogą się cieszyć kobiety i mężczyźni, którzy się go zaczną uczyć.

Ostatnio dodane usługi w Wojkowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji