oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Atut - Włocławek

Atut
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Atut - opis
Zespół muzyczny Atut działa na rynku włocławskim od 2002 roku. ATUT
W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy z wieloletnim bagażem doświadczeń muzycznych.

W trakcie wykonywania pracy używamy następujących instrumentów: akordeon, keyboard, gitara elektro-akustyczna, tamburyn.

Nasze motto to grać tak, aby muzyka sprawiała przyjemność nie tylko gościom, ale również i nam.Gramy głównie na weselach, balach, studniówkach, bankietach – po prostu tam, gdzie ludzie chcą się dobrze pobawić.

Nie znajdziecie tutaj tytułów utworów, które mamy w naszym repertuarze, bo szkoda Waszego czasu na czytanie. Zawsze możecie utworzyć swoją listę z ulubionymi przebojami, a my się do niej postaramy dostosować.

Skład zespołu:

ATUT13
Wiolett - wokalistka i główna prowadząca każdą uroczystość. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona na udaną zabawę. Jej priorytetowy atut to intuicyjność nawiązywania kontaktu z otoczeniem. To właśnie ona dba o nasz terminarz "chodzący kalendarz" i witrynę www.


ATUT

Marta - wokalistka, klawiszowiec. Młoda, ale z bogatym bagażem muzycznym i nowymi pomysłami, które w znacznym stopniu wzbogaciły nasz „dorobek" muzyczny. Jeżeli zajdzie taka potrzeba poprowadzi imprezę w języku angielskim. Uśmiechnięta, Spokojna..., ale wyłącznie z pozoru .

ATUT29

Jacek – główny klawiszowiec, akordeonista, a teraz również gitarzysta. Poważny na scenie - dusza towarzystwa przy stole.
Opinie o Atut
Wyświetleń Nr telefonu: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.30 : 542 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w kujawsko-pomorskim: 18 Pozycja w Włocławku: 3