oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Coria - Katowice

Coria
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Coria - opis
Najbardziej istotne fakty na temat zespołu Coria:

Coria to połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (dwa albumy studyjne, support m.in. Guns’N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz MBTM Tomasza Mrozka.


Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół wydał album „Teoria Splątania” dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepszy Polskie wydawnictwo 2014r. „Teoria Splątania” została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brał udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszelkie trzy single „Sen Boga”, „Efuzja” i „Nie Pozwól Mi” wydane na potrzeby promocji albumu poszukały się kilkukrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs – festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. Składa się z doświadczonych muzyków. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają wygenerować muzykę i grać koncerty.

Zespół został zaproszony na Orange Warsaw Festival 2015!
2014 roku wygrał wieloetapowy konkurs Life Stage i zagrał w Oświęcimiu przed Erickiem Claptonem i Soundgarden.
W 2014 roku debiutancki krążek „Teoria Splątania” został wydany poprzez jedną z największych wytwórni fonograficznych na świecie – Metal Mind Productions.
album „Teoria Splątania” zbiera rewelacyjne recenzje między innymi w Onet, magazyn Top-Guitar, Gitarzysta, Rock Magazyn i kilka innych.
zespół poprzez redaktorów Antyradia już współcześnie jest nazywany „następcą zespołu COMA.
Płytę w swojej audycji radiowej Trójki grał Wojciech Mann, single tj. „Sen Boga” i „Nie Pozwól Mi” znajdowały się kilkukrotnie na szczycie list przebojów Antyradia.
zespół CORIA powstał na gruzach zespołu Symetria, który rozpadł się w trakcie supportu przed GUNS ‚N ROSES – do zespołu doszedł wtedy Tomasz Mrozek – finalista programu Must Be The Music oraz uczestnik X- Factor.
zespół zagrał bardzo udaną trasę koncertową, odwiedzając takie miejsca jak – Hard Rock Cafe w Warszawie, Szczecin, Poznań, Katowice, Kraków, Kielce, Wrocław i wiele innych!
Filmy
  • 2015-11-20
  • 2015-11-20
Opinie o Coria

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.20 : 310 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w śląskim: 39 Pozycja w Katowicach: 13