oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Best - Bełchatów

Best
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Best - opis
Grupa muzyczna BEST pochodzi z Bełchatowa. Formację wytwarza trójka przyjaciół: Jarosław, Beata, Damian. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2003 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad wspólnym materiałem muzycznym.

Cenimy jakość i fachowość. Staramy się o to, ażeby Państwa impreza była udaną szaloną zabawą , a oprócz tego przyjemnym doznaniem muzycznym i wizualnym. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Nierzadko gramy rzewnie, a nierzadko z przytupem, niemniej jednak w każdym momencie staramy się sprawić, ażeby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć wszystkim gościom.

Gramy na saksofonie altowym i tenorowym, keyboardzie albo akordeonie , a oprócz tego gitarze elektrycznej. Nasi muzycy to także doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną.

Jesteśmy znani z bogatej oferty, ciekawych konkursów i zabaw weselnych , a oprócz tego niepowtarzalnych oczepin. Każdą uroczystość prowadzimy w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Posiadamy wysokiej jakości nagłośnienie i oświetlenie w technice led.

Atutem grupy muzycznej BEST jest STABILNY SKŁAD OSOBOWY.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE I PREZENTACJĘ NASZEGO ZESPOŁU TEL. 605-456-708.
Opinie o Best
Wyświetleń Nr telefonu: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2014.08.06 : 981 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w łódzkim: 13 Pozycja w Bełchatowie: 1