oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Projekt impreza - Płock

Projekt impreza
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Projekt impreza - opis
Dziękuję za wizytę w moim serwisie. Chcesz zorganizować imprezę okolicznościową, planujesz wesele? Świetnie trafiłeś! Pomogę zorganizować każdą imprezę o charakterze okolicznościowym

Moje umiejętności są podparte wieloletnim doświadczeniem w kształtowaniu i organizacji imprez. Moim głównym wyróżnikiem, który pomaga mi dobrze zorganizować właściwie każde wydarzenie jest temperament oraz niespożyta energia. To wszystko powoduje, że Twoja impreza będzie charakterystyczna i dobra.

Posiadam szeroki repertuar muzyczny, który jest zbiorem największych przebojów. Muzykę pokazuje z płyt CD jak i płyt winylowych. Poza tym oferuję zaawansowane nagłośnienie i niesamowite oświetlenie, które sprawi, że każda impreza będzie niekwestionowanym sukcesem. Jestem konferansjerem, prowadzę konkursy stosownie wybrane do charakteru imprezy np. karaoke, zabawy oczepinowe, itp.

Każdy- młodszy czy starszy znajdzie coś dla siebie na organizowanych przez nas imprezach.

Jestem profesjonalistą. Muzykę odtwarzam z legalnych płyt CD

i winyli. Jestem członkiem ogólnopolskich stowarzyszeń i klubów DJ’skich. Pracuję na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm.

Moje usługi zawsze wykonuję na bardzo wysokim poziomie bez względu na rozmiar danego wydarzenia. Systematycznie wyznaczam sobie nowe cele i wyzwania. Każde wydarzenie traktuję osobiście a za podstawę współpracy uważam całe zrozumienie i zaufanie.

Twój pomysł , moje wykonanie - gwarantuje 100% sukcesu!

funkcjonujemy na terenie całej Polski głównie w woj mazowieckim
Filmy
  • 2014-07-30
Opinie o Projekt impreza

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.30 : 583 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w mazowieckim: 18 Pozycja w Płocku: 1