oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

STUDIO TAŃCA SILESIA - Chorzów, ul. Wolności 4

STUDIO TAŃCA SILESIA
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: taniec-silesia.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Chorzów, ul. Wolności 4
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
STUDIO TAŃCA SILESIA - opis
Serdecznie zapraszamy do naszego Studia. Chcemy, żeby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem edukacji, ale dzięki atmosferze tworzonej przez moją firmę wszystkich, także sposobem na życie.

Nasz zespół składa się jedynie z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. U nas nie znajdziecie osób z przypadku. Wszystkich nas bowiem połączył jeden cel i jedno marzenie, a mianowicie fachowość i pasja do tańca. Dzięki wieloletnim treningom szlifowaliśmy własną formę taneczną, a całą wiedzę o tańcu przekazywali nam specjaliści nie tylko z Polski, ale także z poza granic.

Prowadzimy zajęcia głównie dla osób dorosłych , a ponadto młodzieży z wybranych form tanecznych tj. latino & salsa solo, multidance, hip hop, dacehall, zumba i tym podobne. W naszej spisie produktów/usług wynajdą się też zajęcia dla dzieci w wieku od 3-8 lat.
.. ale Studio Tańca Silesia to głównie taniec towarzyski dla par, w rodzaju standardowym , a ponadto latyno-amerykańskim. Uczymy też tańca użytkowego (disco samba, disco fox). Ponadto posiadamy szeroko rozbudowaną propozycję zajęć dla Narzeczonych – począwszy od zajęć indywidualnych, a kończąc na organizacji pokazów tańca na przyjęciach weselnych.

Proponujemy naszym Kursantom bardzo wyrafinowane skrypty kursów tańca.
Przede wszystkim kładziemy nacisk na:

sposób i jakość prezentacji treści
przemyślaną kolejność wprowadzania tańców
wyselekcjonowanie wiadomości o technice tańca

Studio Tańca Silesia dba o ciepłą i przytulną atmosferę. Dobrej atmosfery nie wytwarza jednakże samo studio, ale głównie inni ludzie. Staramy się się traktować każdego ze swoich Kursantów osobiście, zapoznając jego potrzeby, kreując mocniejszą więź i większą pasję do tańca.

Zapraszamy serdecznie!
Opinie o STUDIO TAŃCA SILESIA
Przejść na stronę internetową: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.04 : 306 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w śląskim: 86 Pozycja w Chorzowie: 1