oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Szkoła Tańca Al-Mara

miniaturka zespołu

nauka tańca

Od lipca 2012 Szkoła Tańca Al-Mara zaprasza do centrum miasta. Znajdujemy się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy samym Rynku. Dysponujemy klimatyzowanymi, przestronnymi i stylowymi salami.Pracują z nami pasjonaci tańca, od lat kształcący się na warsztatach w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Odróżnia nas ...

Czerwone buty

miniaturka zespołu

weselne biesiadne nagłośnienie imprez

Czerwone Buty to zespół muzyczny z Wrocławia grający w 100% na żywo.Istniejemy od ponad 10 lat. W tym okresie doceniło nas wielu kontrahentów własnych oraz dodatkowo spółki tj.: Eurobank, Ford Polska, Mediamarkt, Knauf Polska, Shattdecor, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów, Hasco Lek, Cargill Polska, WPO Alba, Alhena i wiele ...

Dance Menu

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Dance Menu składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo ważny dla nas jest zadowolony klient i dobra zabawa. Trochę o nas; - trio z wokalistką - duże,... (zespół na wesele)

JOKER

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół JOKER składa się z 2 członków zespołu (wokal męski).  JOKER To zespół muzyczny, który gra energetyczną muzykę a w zależności od zapotrzebowania i rodzaju... (joker trzebnica)

DUO VIP cover band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół DUO VIP cover band składa się z -1 członków zespołu (wokal damsko/męski). Formacja muzyczna - DUO VIP -Podstawą składu jest duet muzyczny damsko-męski, ale gramy w formacjach... (zespol.duo.vip)

Tango

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Tango składa się z 2 członków zespołu (wokal damsko/męski).     Zespół muzyczny „TANGO” z Wałbrzycha to dwie osoby: Kobieta (solistka - wodzirej gra na organach... (orkiestra weselna tango)

Gutek Band- na żywo

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Gutek Band- na żywo składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół w pięcioosobowym składzie, grający muzykę na żywo (100 % live). Obsługujemy muzycznie wszystkie... (gutek band)

Reflex

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Reflex składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).   Zespół muzyczny REFLEX Iidealny zespół na wesela.      Nasz zespół muzyczny w obecnym składzie gra... (orkiestra reflex)

Avalon

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Avalon składa się z 2 członków zespołu (wokal damsko/męski). www.zespolavalon.pl   Choć głównym celem Zespołu Avalon jest oprawa muzyczna uroczystości ślubnych,... (avalon ave maria głogów)

najpopularniejsze miasta w województwie dolnośląskim

kapele rockowe oraz weselne w  dolnośląskim

Mieszkańcy w województwie dolnośląskim Bardzo lubią imprezy i różne zabawy taneczne. W związku z tym w dolnośląskim Istnieje bardzo wielu świetnie wyszkolonych muzyków oraz szkół tańca, którzy pasjonują się muzyką. Mówi się, że dobry tancerz czy też muzyk nie tylko słyszy muzykę , ale i również ją widzi i się nią pasjonuje. Taniec to inaczej ekspresja muzyki, więc bardzo wielu tancerzy jest również muzykami lub ma do tego solidne podstawy. Wyczucie rytmu takie osoby mają opanowane. Warto na imprezy okolicznościowe zatrudnić przede wszystkim zespoły muzyczne, które grają z pasji, a nie tylko potrzeby zarobku. Oczywiście nie oznacza to , że powinniśmy sugerować się przede wszystkim ceną, ponieważ dobry muzyk powinien się cenić. Zapotrzebowanie na usługi muzyczne w dolnośląskim Jest spore, a dodatkowo muzycy mają takie same potrzeby jak wszyscy ludzie , więc nie mogą pracować za darmo. Pasja prowadzi muzyków przez swoją karierę , jednakże zarobek jest nieodłącznym elementem pracy. Wielu muzyków łączy pracę z pasją, jednakże najlepsi nastawiają się tylko na muzykę i w sytuacji gdy jedyną pracą jest oprawa muzyczna imprez okolicznościowych , koncertów itd. , to odpowiednia cena za usługę nie powinna nikogo dziwić.