oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Biba - Jastrzębie-Zdrój

Biba
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: zespolbiba.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Biba - opis
wokalistka Magda śpiewa też podczas ceremoni w kościele :

maryjo śliczna pani , ave maria , hallelujah , gdy się łączą ręce dwie , to przykazanie , gdy klęczę przed tobą , sposobność zaśpiewania psalmu


Zespół weselny z wodzirejem ze Śląska

Zajmujemy się oprawą muzyczną i prowadzeniem każdego zamówionego poprzez Państwa przyjęcia:

Dojeżdżamy do 400 km pod wskazany adres

wesela , rocznice ślubu , dancingi , zabawy ,
przyjęcia okolicznościowe,
festyny
zabawy i festyny dla dzieci
studniówki i inne.


Funkcjonujemy głównie na terenie śląska ale również na terenie Polski, dojeżdżając pod wskazany adres. Mamy w swoim repertuarze ponad 700 utworów różnego gatunku – począwszy od lat 60-tych, a kończąc na muzyce współczesnej. Różnorodność wykonywanych przez moją firmę piosenek gwarantuje satysfakcję odbiorców niezależnie od wieku, trzymając się zasady DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO.


Wyróżnikiem zespołu jest to, że gramy bez limitu godzin, czyli do ostatniego gościa. Całość dopełnia dobrej klasy sprzęt muzyczny i nagłaśniający.
Mamy najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje niezawodność i wysoką jakość dźwięku. A przy tym dysponujemy oświetleniem, które wprowadza dodatkowy klimat na każdej imprezie.

Do każdej imprezy podchodzimy osobiście i staramy się w 100% dopasować do upodobań klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Nie posiadamy sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnorakich gustów imprezowiczów , a oprócz tego do ich wieku. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Ślub i wesele to na pewno jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dokładamy wszelkich starań, ażeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się na długo jako szampańska od samego wejścia na salę aż do ostatniego gościa.
Filmy
  • 2015-11-19
Opinie o Biba

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.19 : 326 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w śląskim: 40 Pozycja w Jastrzębiu-Zdroju: 1