oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Centrum Tańca Cadmans - Elbląg, ul. Królewiecka 21 B

Centrum Tańca Cadmans
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: cadmans.pl
Ulica: Elbląg, ul. Królewiecka 21 B
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Centrum Tańca Cadmans - opis
DLACZEGO SZKOŁA TAŃCA ?

Właśnie taniec jest dla nas odskocznią od codziennych zmartwień. Dzięki niemu poznajemy nowych ludzi z pasją, bierzemy udziały w licznych zawodach i pokazach krajowych jak również międzynarodowych, rozwijamy własną osobowość , a ponadto kształtujemy charakter.NASZA HISTORIA

Aneta i Andrzej Orłowscy
/ NASZE ŻYCIE


Taniec to nie tylko rytmiczne poruszanie się w takt muzyki. Jest to sposób na aktywne spędzanie czasu z innymi ludźmi angażującymi się w taniec. Jest to sposobność podmiany doświadczeń, tworzenia społeczności, w której każdy interesujący się odnajdzie prywatne miejsce.
/ KULTURA


Kształtowanie charakteru / lepsza koordynacja ruchowa / postęp wyobraźni, kreatywności / wzmacnianie ciała / budowanie nowych przyjaźni, znajomości /

8 Stycznia o godz. 17:00 zostało otwarte nowe Centrum Tańca ”Cadmans” przy ulicy Królewieckiej 21b. W trakcie otwarcia zaprezentowano lekcje pokazowe tańca z elementami rytmiki dla najmłodszych, tańca hip-hop , a ponadto tańca latino, w których udział mógł wziąć każdy.

Odbył się również pokaz Formacji Tańca Innowacyjnego – hip-hop oraz hip-hop połączony z housem.
Nasza szkoła nie powstała pod wpływem mody na taniec, a jest spełnieniem naszych marzeń. Tak w rzeczywistości prawdopodobnie każdy tancerz chciałby mieć własną szkołę i wprowadzać innych w świat tańca.

Wigilia Taneczna w Centrum Tańca Cadmans była okazją do podsumowania mijającego roku, a również wyznaczeniu nowych celów. Tancerze mogli również pokazać nowe układy.
Spotkanie wigilijne było również okazją dla instruktorów do podsumowania kończącego się roku. — Rozwijamy się w rzeczywistości śpiesznie — Ewa Lebiedzińska, instruktor tańca. — Czujemy, że dostaliśmy "wiatr w żagle" i musimy iść cały czas do przodu. Każda grupa na nowy rok ma prywatne cele. Dla jednych będą to mistrzostwa Polski, dla innych jednak występ w wyjątkowym turnieju. Cele są różnorakie, niemniej jednak ważne, aby były wysokie.

Opinie o Centrum Tańca Cadmans

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.16 : 354 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w warmińsko-mazurskim: 12 Pozycja w Elblągu: 4