oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

DJ Jarecki Jelenia Góra Wałbrzych - Wałbrzych

DJ Jarecki Jelenia Góra Wałbrzych
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
DJ Jarecki Jelenia Góra Wałbrzych - opis
Jestem DJ-em i Wodzirejem. Staram się dynamicznie prowadzić każdą imprezę. Budowanie stosownej atmosfery zabawy musi być związane z nawiązaniem kontaktu z zaproszonymi. Mogę zaryzykować spostrzeżenie że samą muzyką , a ponadto nagłośniemiem i oświetleniem nie uda się zrobić UDANEJ IMPREZY. Sukces imprezy to sprawny i elastyczny PROWADZĄCY z dobrymi opiniami ! Jeżeli już do tego wspomaga go innowacyjny znakomity sprzęt, potężna baza utworów zawierająca różnorodne gatunki muzyki wielu pokoleń , a ponadto najbardziej istotne Praktykę DJ -a WODZIREJA, to zabawa niewątpliwie będzie udana. Zapraszam do zamawiania wesel, poprawin i innych imprez.

Mailujcie lub dzwońcie, ale po 12:00 w południe tel. +48-723-732-772 lub +48-727-237-727

DJ Jarecki Wesela Poprawiny Wałbrzych Bydgoszcz Malbork
W Spisie produktów/usług DJ WODZIREJA I PREZENTERA ZABAWY INTEGRACYJNE, OCZEPINY NA WESELU, KARAOKE, KONKURSY I INNE ATRAKCJE

Dojeżdżam i dysponuję własnym nagłośnieniem i oświetleniem estradowym :
(Skanery, głowy, lasery, mikrofony bezprzewodowe, 7 wzmacniaczy, 3 crossovery, procesor dźwięku, 4 mixery, kontrolery, rzutnik, ekrany, 14 kolumn, 2 rampy, stojaki i inne) . W sumie 3 komplety.
Dużej mocy i !

W PRACY NIE PIJĘ ALKOHOLU I NIE PRZYJMUJĘ Zwykłych DYSKOTEK I 18-tek

DJ Jarecki Oprawa Muzyczna Zespół Weselny Bydgoszcz Wałbrzych Świdnica Dolnośląskie

32-letnie praktykę w graniu i prowadzeniu wesel i innych imprez (w tym etat dziennikarza i DJ-a w RADIO i TV) pomaga mi zapewnić Wam zabawę i rozrywkę na wysokim poziomie dostosowaną do gustu i wieku gości , a ponadto założeń zamawiającego. Imprezy prowadzę starannie według wcześniejszych ustaleń. Wybieramy wspólnie wszystkie elementy skryptu imprezy, jak i możecie liczyć na moje porady i podpowiedzi. Państwo decydujecie jaki rodzaj muzyki gram, , a ponadto wybieracie dodatkowe atrakcje np. karaoke i inne rodzaje niespodzianek wraz z integrującymi zabawami i konkursami (preferuję te z klasą i niebanalne). Umawiamy się na spotkanie (trwa dosłownie do 3 godz) które pomaga mi bardziej dopasować i całkiem dobrze przygotować do Waszej imprezy. Na takim spotkaniu ustalamy większość detali scenariusza imprezy i podpisujemy także stosowną umowę. Cennik i koszty na podstronie.

DJ Wodzirej Bydgoszcz Wesela Integracja DJ Jarecki Wałbrzych

Jestem Animatorem i dynamicznym Wodzirejem Konferansjerem Prezenterem jednocześnie DJ -em. W płytotece skompletowałem praktycznie wszystkie gatunki muzyczne i większość wykonawców . Skompletowałem poprzez lata pracy ponad 25,000 utworów muzycznych wielu Zespołów .

Za każdym razem także mogę Wam doradzić jak atrakcyjnie i z klasą przeprowadzić poszczególne elementy np. wesela, a pomysłów wynikających z doświadczenia , a ponadto sprawdzonych rozwiązań mi nie brakuje :)
Wybierając Zespół czy DJ -a z Wodzirejem na Wesele Poprawiny Bal lub Imprezę Integracyjną warto być świadomym że :

Każda impreza jest inna i wymaga innego skryptu dlatego podchodzę do każdej indywidualnie. Bez szczypty humoru, niespodzianek, skeczy czy zabaw - zwyczajnie się nie uda. Zatem tu do głosu dochodzą moje talenty Konferansjera Wodzireja i Animatora Waszego nastroju. A co za tym idzie mikrofon staje sie kluczowym narzędziem budowania atmosfery i integrowania wszystkich gości. DJ na szczęście nie śpiewa ! Pozostawiam to waszym ulubieńcom czyli oryginalnym zespołom i wykonawcom znanych przebojów. Dostosowuję się do Waszych oczekiwań i życzeń, omawiam w każdej chwili pełny scenariusz, w razie potrzeby doradzam i podpowiadam jak jeszcze ciekawiej przeprowadzić poszczególne elementy imprezy. Jak niema prądu to także mam coś w zapasie ... niezawodny megafon. Pozdrawiam i zapraszam DJ Wodzirej Jarecki ;)
Filmy
  • 2014-08-07
Opinie o DJ Jarecki Jelenia Góra Wałbrzych

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.08.07 : 883 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w dolnośląskim: 13 Pozycja w Wałbrzychu: 1