oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

LEGATO - Olsztyn

LEGATO
Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: legatoband.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
LEGATO - opis
W skład zespołu wchodzi pięcioro muzyków z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.
Występujemy razem od kilku sezonów i mamy za sobą ok. 220 wesel i innych imprez. Planowo na weselu gramy
do godziny 4 rano, ale zawsze istnieje możliwość przedłużenia imprezy. W pracy nie pijemy alkoholu.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z naszym repertuarem, na sam początek jednakże wiele uwag dotyczących tej kwestii.

Nie posiada sposobów ingerowania w repertuar zespołu i, przykładowo, wykreślania z niego utworów. Jesteśmy całkowicie przekonani do jakości i poziomu proponowanych przez naszą firmę piosenek, i wiemy, że świetnie sprawdzają się na parkietach. O ile ktoś posiada pozytywne nastawienie i lubi tańczyć, oczywiście nie będzie zawiedziony naszym repertuarem. Doświadczenie pozwala nam z większym prawdopodobieństwem przewidzieć przy czym będą bawić się goście, a przy wyborze utworów nie możemy sugerować się gustem poszczególnych osób, musimy starać się trafić do jak największej liczby imprezowiczów.

Nigdy nie ustalamy z góry kolejności ani listy utworów, które będziemy grać. Impreza taneczna to nie koncert - musimy błyskawicznie reagować na to, co dzieje się na parkiecie i w zależności od sytuacji oraz frekwencji dobierać odpowiednie utwory.

Piosenki, których nie gramy, a które chcielibyście usłyszeć na prywatnej imprezie, puszczamy z notebooka. Nie uczymy się piosenek na zamówienie z dwóch powodów: 1) przygotowanie utworu i wykonanie go na satysfakcjonującym poziomie wymaga pracy i czasu, którego podczas sezonu zwyczajnie nie mamy; 2) uczymy się tylko piosenek, które na stałe możemy włączyć do swojego repertuaru i wykonywać w późniejszym czasie na wielu następnych imprezach – większość takich piosenek została zawarta w poniższym spisie :)

Nie gramy muzyki disco polo (z wyjątkiem kilku ponadczasowych hitów). Tego rodzaju piosenki odtwarzamy na życzenie z notebooka.
Opinie o LEGATO
Paulina i Wojtek w dniu 2015/11/17:
Pod względem technicznym rozmowa z Kamilem jest bardzo rzetelna, konkretna co bardzo ułatwia sprawę nowożeńcom, warto także posłuchać Jego rad co do przebiegu wesela - sprawdzają się rewelacyjnie. Zespół LEGATO to przepis na udane wesele! POLECAMY!!! Paulina i Wojtek 31.08.13 Komorniki
Usługi
Wyświetleń Nr telefonu: 2 Przejść na stronę internetową: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.17 : 1085 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w warmińsko-mazurskim: 7 Pozycja w Olsztynie: 5