oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Power - Cieszyn

Power
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: power.icieszyn.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Power - opis
Wojtek
Założyciel zespołu, klawiszowiec, wokalista, obdarzony ciepłym i silnym głosem idealnie brzmiącym w szczególności w utworach włoskich, angielskich i disco. Swój wokal i grę na klawiszach kształcił w Studium Muzyki Rozrywkowej w Cieszynie. Wodzirej, prowadzi zabawy i konkursy na przyjęciach. Zwariowany. Swoją energią i poczuciem humoru potrafi rozbawić każde towarzystwo.
Ania
Wokalistka, żeńskie oblicze mocy. Współpracuje z POWER od 2010 roku. Kocha śpiewać i poprzez to niesie przyjemność oraz pozytywną energię Ci słuchaczom. Uczestniczka licznych festiwali, koncertów i spektakli muzycznych, nieraz stawała na deskach Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie, a również wzięła udział w musicalu ”Grease – włosy na błysk”, wystawianym przez Agencję Muzyczną „Wit-Wit”, Lidze Talentów, czy spotkaniu OSA w Opolu.
Jacek
Saksofonista, klawiszowiec, drugi, męski głos w zespole. Absolwent szkoły muzycznej. Na scenie występuje od ponad 18 lat. Mocny głos i góralski akcent sprawiają, że utwory biesiadne w jego zrobieniu dodają energii do tańca i zabawy. A dodatkowo, grą na klarnecie, chętnie umili czas podczas przerw i posiłków.

Opinie o Power
Przejść na stronę internetową: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.19 : 282 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w śląskim: 84 Pozycja w Cieszynie: 2