oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Szkoła Tańca Al-Mara - Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Szkoła Tańca Al-Mara
Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)

Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: al-mara.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Szkoła Tańca Al-Mara - opis
Od lipca 2012 Szkoła Tańca Al-Mara zaprasza do centrum miasta. Znajdujemy się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy samym Rynku. Dysponujemy klimatyzowanymi, przestronnymi i stylowymi salami.

Pracują z nami pasjonaci tańca, od lat kształcący się na warsztatach w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Odróżnia nas zaangażowanie i pasja jaką wkładamy w naszą pracę.


Warsztaty tańca dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy do Strefy Dziecięcej w Al-Marze! Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2015/2016.

Zajęcia ruszają od września 2015. Na konkretny miesiąc trzeba wykupić abonament. Na pierwsze zajęcia można przyjść opłacając pojedynczą wejściówkę (18 zł). Po pierwszych zajęciach bardzo prosilibyśmy o deklarację, w celu rezerwacji miejsca w grupie.

Oto co zrealizowaliśmy:

Zajęcia ogólnorozwojowe (4 - 6 lat)

Bydgoszcz, disco dance Bydgoszcz, taniec dla dzieci Bydgoszcz, Bydgoszcz taniec dla dzieci, przewodnik tańca dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz, hip hop dla dzieci" href="http://www.al-mara.pl/?hip-hop-disco-dance,202" mce_href="http://www.al-mara.pl/?hip-hop-disco-dance,202" target="_self">Taniec Nowoczesny dla dzieci - Hip hop & Disco dance dla dzieci (od 7 lat)


Polecamy też:

Bydgoszcz, ferie Bydgoszcz, Bydgoszcz ferie, Bydgoszcz ferie zimowe, ferie zimowe we Łodzi, szkolenia tańca na ferie Bydgoszcz, półkolonie we Łodzi, obóz na ferie zimowe Bydgoszcz" href="http://www.al-mara.pl/?ferie-zimowe-z-tancem,174" mce_href="http://www.al-mara.pl/?ferie-zimowe-z-tancem,174" target="_self">Ferie Zimowe z Tańcem

Bydgoszcz, organizacja przyjęć dla dzieci Bydgoszcz, urodziny Bydgoszcz, organizacja urodzin Bydgoszcz, kinderbal Bydgoszcz, najlepsze urodziny we Łodzi" href="http://www.al-mara.pl/?organizacja-przyjec-okolicznosciowych,214" mce_href="http://www.al-mara.pl/?organizacja-przyjec-okolicznosciowych,214" target="_self">Urodziny dla dzieci w Al-Marze


Wieczorki taneczne

Szkoła przeprowadza cykliczne spotkania taneczne. W weekendy zapraszamy na świetną zabawę pod okiem instruktora.

U nas możesz zakosztować tańca na Balu Hawajskim, poszaleć na imprezie Andrzejkowej, przywitać z nami Nowy Rok, a potem wpaść do nas na imprezę karnawałową.

Taniec jest fantastyczną formą zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprócz regularnych zajęć grupowych oferujemy Państwu sposobność trenowania i korzystania z nabytych umiejętności w trakcie tematycznych Wieczorków Tanecznych. W czasie imprezy tanecznej będziecie mogli Państwo zatańczyć różnorodne tańce towarzyskie, użytkowe i salsę.
Filmy
  • 2015-11-04
Usługi
Wyświetleń Nr telefonu: 1 Przejść na stronę internetową: 4
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.04 : 751 » edytuj ogłoszenie
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.

Pozycja ogłoszenia w dolnośląskim: 1 Pozycja w Wrocławiu: 1