oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Świątnik Górnych

~14 km Kraków (19)
~2 km Siepraw (0)
~4 km Mogilany (0)
~6 km Krzyszkowice (0)
~7 km Głogoczów (0)
~8 km Zakliczyn (0)
~9 km Wieliczka (0)
~9 km Krzywaczka (0)
~10 km Skawina (0)
~10 km Radziszów (0)
~11 km Myślenice (0)
~11 km Dobczyce (0)
~14 km Węgrzce Wielkie (0)
~14 km Izdebnik (0)
~15 km Stadniki (0)

kategorie

weselne Świątniki Górne wodzirej Świątniki Górne rockowe Świątniki Górne ludowe Świątniki Górne cygańskie Świątniki Górne jazzowe Świątniki Górne metalowe Świątniki Górne disco polo Świątniki Górne uliczne Świątniki Górne biesiadne Świątniki Górne orkiestra Świątniki Górne nagłośnienie imprez Świątniki Górne nauka gry na instrumentach Świątniki Górne nauka tańca Świątniki Górne

W zwyczaju wielu ludów mamy do czynienia z potwierdzeniem miłości poprzez ślub. Ślub jest symbolem połączenia się dwóch ludzi kobiety i mężczyzny. W kościele katolickim jest uznany jako jeden z dużo ważniejszych sakramentów ponieważ jest fundamentem rodziny. Po uroczystości ślubnej następuje czas zabawy zwany weselem. Jest to również ważny czas dla Pary Młodej. W trakcie uroczystości ważną rolę w zabawianiu gości posiada zespół muzyczny Świątniki Górne. Wodzirej zespołu z Świątniki Górne przewodniczy imprezie prowadząc różnorodne ciekawe zabawy. Bez zespołu muzycznego Świątniki Górne oraz lidera, który jest w ogromnej liczbie przypadków wodzirejem zabawa nie byłaby taka ciekawa.

Ostatnio dodane usługi w Świątnikach Górnych

Często szukane frazy w tej lokalizacji