oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Michałowic-Osiedla

~10 km Kraków (19)
~4 km Węgrzce (0)
~5 km Przybysławice (0)
~6 km Zielonki (0)
~8 km Modlnica (0)
~8 km Smardzowice (0)
~9 km Wielka Wieś (0)
~11 km Minoga (0)
~11 km Kocmyrzów (0)
~11 km Słomniki (0)
~11 km Skała (0)
~12 km Ojców (0)
~13 km Bolechowice (0)
~13 km Zabierzów (0)
~15 km Balice (0)

kategorie

weselne Michałowice-Osiedle wodzirej Michałowice-Osiedle rockowe Michałowice-Osiedle ludowe Michałowice-Osiedle cygańskie Michałowice-Osiedle jazzowe Michałowice-Osiedle metalowe Michałowice-Osiedle disco polo Michałowice-Osiedle uliczne Michałowice-Osiedle biesiadne Michałowice-Osiedle orkiestra Michałowice-Osiedle nagłośnienie imprez Michałowice-Osiedle nauka gry na instrumentach Michałowice-Osiedle nauka tańca Michałowice-Osiedle

Większość osób preferuje żeby dzień ślubu był w rzeczywistości wyjątkowy. Warto zaznaczyć, że to zależy głównie od doboru usługobiorców Michałowice-Osiedle ponieważ zespoły na wesele Michałowice-Osiedle muszą być doświadczone i lubić swoją pracę. Jeżeli już wybierzemy spółki, które są początkujące istnieje większe ryzyko, że impreza nie wypali dlatego lepiej nie ryzykować. Zastanówmy się zanim dojdzie do tego.

Ostatnio dodane usługi w Michałowicach-Osiedlu