oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Black Jack

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe biesiadne nagłośnienie imprez nauka gry na instrumentach

Gramy dla wszystkich? Dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą muzykę w profesjonalnym wydaniu. Black Jack występuje na koncertach, imprezach firmowych, bankietach, balach, eventach, weselach, studniówkach oraz na różnych innych imprezach. Posiadamy ogromne doświadczenie muzyczne i organizacyjno - obyczajowe.

dance-max

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół dance-max składa się z 3 członków zespołu (wokal męski). zespół muzyczny składający się z trzech wykonawców dla których muzyka jest celem i radością .podstawowe... (zespol muzyczny dance max)

w okolicy Andrychowa

~8 km Kęty (1)
~11 km Wadowice (1)
~15 km Łękawica (1)
~4 km Wieprz (0)
~4 km Sułkowice (0)
~4 km Bulowice (0)
~6 km Czaniec (0)
~7 km Frydrychowice (0)
~8 km Chocznia (0)
~8 km Kobiernice (0)
~9 km Porąbka (0)
~13 km Kozy (0)
~14 km Pisarzowice (0)
~14 km Polanka Wielka (0)
~14 km Czernichów (0)
~15 km Krzeszów (0)
~15 km Wilamowice (0)
~15 km Ślemień (0)
~15 km Klecza Górna (0)
~15 km Grojec (0)
~16 km Gilowice (0)

kategorie

weselne Andrychów wodzirej Andrychów rockowe Andrychów ludowe Andrychów cygańskie Andrychów jazzowe Andrychów metalowe Andrychów disco polo Andrychów uliczne Andrychów biesiadne Andrychów orkiestra Andrychów nagłośnienie imprez Andrychów nauka gry na instrumentach Andrychów nauka tańca Andrychów

W sieci Internet można znaleźć dane o zespołach muzycznych znacznie szybciej niż przez normalne sposoby takie jak przykładowo. polecenia innych osób. Zespoły na wesele Andrychów znane są z wielu intrygujących propozycji podczas imprez weselnych. Ciekawe zabawy na weselu to domena usług muzycznych z Andrychowa Andrychów. Na tej stronie znajdują się najpopularniejsze zespoły z Andrychowa Andrychów. Zapraszamy do obejrzenia i zdecydowania, który spełni Państwa nadzieja.

Ostatnio dodane usługi w Andrychowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji