oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Bankiety firmowe - Olsztyn

 Bankiety firmowe Usługa: Bankiety firmowe
Cena: -
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Muzyczna Oprawa Imprez „TIMM”
to wiele coverowych zespołów , a oprócz tego kilku licencjonowanych Dj’ów.

Gwarantujemy kompleksową oprawę muzyczną z wystąpieniem zespołu albo Dj’a wraz z nagłośnieniem i oświetleniem. Współpracujemy na stałe z kilkoma agencjami muzyczno-artystycznymi i ewentualnie chętnie pomożemy państwu w zrealizowaniu eventu czy również imprezy branżowo-promocyjnej.

Firma „TIMM” już od kilku lat gwarantuje oprawę muzyczną na bankietach w wielu hotelach, restauracjach czy salach bankietowych naszego województwa i nie tylko. Z naszych usług korzysta kilka spersonalizowanych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, zakładów pracy, placówek publicznych takich jak szkoły, lokale mieszkalne kultury organizując różnego typu imprezy taneczne.

Oferta na zespół Timm albo Dj\"a:

bankiety firmowe
bale karnałowe
sylwester, andrzejki, ostatki
studniówki, połowinki
imprezy plenerowe (pikniki, grile, ogniska)
wszystkiego rodzaju wieczorki taneczne

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej imprezy, wysoki poziom obsługi, znakomicie dobrany repertuar, bogate instrumentarium, kolorystyczne stroje i dużą rozpoznawalność naszej firmy wśród klientów w naszym regionie. Kategorycznie są to niepodważalne atuty Korporacji Muzycznej TIMM.
» Timm Olsztyn

Inne usługi Timm

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Dzień zaślubin i wesele to jeden z bardziej poważnych dni jakie spotyka znakomita większość z nas na własnej drodze życia. Dlatego również dopięcie wszystkich najmniejszych elementów dotyczących zorganizowania przyjęcia weselnego jest bardzo poważnym i dość skomplikowanym misją. Wśród wielu zadań znajduje się to, aby ...