oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Zespół muzyczny z wodzirejem - Grójec

Zespół muzyczny z wodzirejem Usługa: Zespół muzyczny z wodzirejem
Cena: -
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Zespół Dance4ever to jedyny w swoim rodzaju 7-osobowy zespół muzyczny z wodzirejem, grający muzykę Disco Polo, Blues, Rock, Dance  lat 70’ i 90’-tych i obecnych. Swój wysoki poziom grania i śpiewania zawdzięcza długoletniej pracy, a także warsztatom udoskonalającym, które szkolą pod względem profesjonalnego podejścia wysokiej jakości grę i wokal. Muzycy znani są z profesjonalnej gry z najlepszymi wykonawcami w Polsce jak i za granicą.Atutem zespołu są gwiazdy sceny muzycznej, laureaci wielu konkursów wokalnych i instrumentalnych, a także wyjątkowe osobowości. Każda jednostka wnosi w zespół coś innego, co wyróżnia nas z pośród innych.
Dance4ever to zespół, grający na bankietach, imprezach firmowych, imprezach coverowych, balach studniówkowych, balach sylwestrowych, koncertach, dniach miasta, a także na weselach i innych imprezach okolicznościowych. Przekonaj się i spotkaj się z nami na żywo!!! Gwarantujemy niezapomniane chwile, wrażenia i emocje, które na długo zapadną Wam w sercu. Muzykę jaką Wam prezentujemy to odzwierciedlenie waszych marzeń i satysfakcji. Najwyższa jakość usług, to nasze motto.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Zapraszamy na naszą stronę www.zespoldance4ever.pl


Tel.0 509 602 748

» Zespół muzyczny z wodzirejem Grójec

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne biesiadne nagłośnienie imprez

Zespół Dance4ever to jedyny w swoim rodzaju 7-osobowy zespół muzyczny z wodzirejem, grający muzykę Disco Polo, Blues, Rock, Dance  lat 70’ i 90’-tych i obecnych. Swój wysoki poziom grania i śpiewania zawdzięcza długoletniej pracy, a także warsztatom udoskonalającym, które szkolą pod względem profesjonalnego ...