oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe ludowe cygańskie uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Dukli

~15 km Krosno (1)
~15 km Jaśliska (1)
~5 km Lubatowa (0)
~6 km Kobylany (0)
~7 km Iwonicz-Zdrój (0)
~10 km Chorkówka (0)
~10 km Klimkówka (0)
~11 km Miejsce Piastowe (0)
~12 km Rymanów-Zdrój (0)
~12 km Zręcin (0)
~12 km Głowienka (0)
~12 km Nowy Żmigród (0)
~13 km Kopytowa (0)
~13 km Rymanów (0)
~14 km Krempna (0)

kategorie

weselne Dukla wodzirej Dukla rockowe Dukla ludowe Dukla cygańskie Dukla jazzowe Dukla metalowe Dukla disco polo Dukla uliczne Dukla biesiadne Dukla orkiestra Dukla nagłośnienie imprez Dukla nauka gry na instrumentach Dukla nauka tańca Dukla

Wesele bez adekwatnej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszakże należy się na nim doskonale bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego także na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania mają osobiste zalety i wady, między innymi związane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się w większości sytuacji z kilku osób, generalnie im skład grupy jest większy, tym więcej należy za usługę zapłacić. Jednakże w zamian dostaje się kilka godzin muzyki granej na żywo, a również bez liku zabaw i konkursów. W sytuacji zamawiania DJ-a do opłacenia będzie tylko jedna osoba, zatem z całą pewnością będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Następnym jego plusem będzie to, że wszelkie puszczane przeboje będą oryginalne, zatem nie będzie obaw, że zostaną źle poprzez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Dukli

Często szukane frazy w tej lokalizacji