oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe ludowe cygańskie uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Lubatowy

~11 km Jaśliska (1)
~15 km Krosno (1)
~3 km Iwonicz-Zdrój (0)
~5 km Dukla (0)
~6 km Rymanów-Zdrój (0)
~6 km Klimkówka (0)
~8 km Rymanów (0)
~10 km Miejsce Piastowe (0)
~11 km Kobylany (0)
~13 km Głowienka (0)
~13 km Chorkówka (0)
~14 km Besko (0)
~15 km Zręcin (0)

kategorie

weselne Lubatowa wodzirej Lubatowa rockowe Lubatowa ludowe Lubatowa cygańskie Lubatowa jazzowe Lubatowa metalowe Lubatowa disco polo Lubatowa uliczne Lubatowa biesiadne Lubatowa orkiestra Lubatowa nagłośnienie imprez Lubatowa nauka gry na instrumentach Lubatowa nauka tańca Lubatowa

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie adekwatnego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest całkiem znaczny, to wiele par ma znaczny problem z tym, by coś znaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy nawet na kilkanaście miesięcy wprzód, więc w praktyce zespołu trzeba poszukiwać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego też warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i od razu robią rezerwację. W praktyce najlepsze weselne kapele nawet nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu posiadają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Lubatowej

Często szukane frazy w tej lokalizacji