oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: puławski

Timanti

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Timanti składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). BO JAK NIE MY TO KTO ? !  JUŻ OD 2100 ZŁ ZA JEDEN DZIEŃ WESELA !!! Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce... (zespół timanti)

w okolicy Kazimierza Dolnego

~10 km Puławy (1)
~4 km Janowiec (0)
~8 km Wilków (0)
~12 km Końskowola (0)
~13 km Wąwolnica (0)
~14 km Przyłęk (0)
~15 km Poniatowa (0)

kategorie

weselne Kazimierz Dolny wodzirej Kazimierz Dolny rockowe Kazimierz Dolny ludowe Kazimierz Dolny cygańskie Kazimierz Dolny jazzowe Kazimierz Dolny metalowe Kazimierz Dolny disco polo Kazimierz Dolny uliczne Kazimierz Dolny biesiadne Kazimierz Dolny orkiestra Kazimierz Dolny nagłośnienie imprez Kazimierz Dolny nauka gry na instrumentach Kazimierz Dolny nauka tańca Kazimierz Dolny

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Kazimierza Dolnego, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Kazimierza Dolnego zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Kazimierzu Dolnym sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Kazimierza Dolnego, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.