oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: puławski

Timanti

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Timanti składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). BO JAK NIE MY TO KTO ? !  JUŻ OD 2100 ZŁ ZA JEDEN DZIEŃ WESELA !!! Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce... (zespół timanti)

w okolicy Wąwolnicy

~4 km Nałęczów (1)
~9 km Wojciechów (0)
~10 km Kurów (0)
~11 km Markuszów (0)
~12 km Poniatowa (0)
~13 km Kazimierz Dolny (0)
~14 km Garbów (0)
~14 km Końskowola (0)
~15 km Tomaszowice (0)

kategorie

weselne Wąwolnica wodzirej Wąwolnica rockowe Wąwolnica ludowe Wąwolnica cygańskie Wąwolnica jazzowe Wąwolnica metalowe Wąwolnica disco polo Wąwolnica uliczne Wąwolnica biesiadne Wąwolnica orkiestra Wąwolnica nagłośnienie imprez Wąwolnica nauka gry na instrumentach Wąwolnica nauka tańca Wąwolnica

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Wąwolnicy, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Wąwolnicy zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Wąwolnicy sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Wąwolnicy, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Często szukane frazy w tej lokalizacji