oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: łowicki

Hocus-Pocus

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za muzykę wykonywaną w 100% na żywo, bez podkładów, mp3 i innych "nowinek" technicznych oraz za niebanalny scenariusz imprezy jak zapewniamy.

Antrakt

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Antrakt składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny Antrakt powstał po to aby dostarczyć Państwu niesamowitej radości z przeżywania muzyki,...

DIWERS z okolic Łowicza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół DIWERS z okolic Łowicza składa się z 4 członków zespołu (wokal męski).                  Zespół muzyczny,weselny DIWERS z Łowicza Zespół myzyczny DIWES to zespół z wieloletnim... (zespół muzyczny z okolic łowicza)

w okolicy Kocierzewa

~13 km Łowicz (3)
~6 km Chąśno (0)
~9 km Brzozów Nowy (0)
~11 km Kiernozia (0)
~13 km Nowa Sucha (0)
~13 km Iłów (0)
~15 km Sochaczew (0)
~15 km Młodzieszyn (0)
~15 km Nieborów (0)

kategorie

weselne Kocierzew wodzirej Kocierzew rockowe Kocierzew ludowe Kocierzew cygańskie Kocierzew jazzowe Kocierzew metalowe Kocierzew disco polo Kocierzew uliczne Kocierzew biesiadne Kocierzew orkiestra Kocierzew nagłośnienie imprez Kocierzew nauka gry na instrumentach Kocierzew nauka tańca Kocierzew

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Kocierzewiu jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Kocierzewiu (łowicki) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Kocierzewa cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Kocierzewa na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Kocierzewa służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.

Ostatnio dodane usługi w Kocierzewiu

Często szukane frazy w tej lokalizacji