oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

DIWERS z okolic Łowicza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół DIWERS z okolic Łowicza składa się z 4 członków zespołu (wokal męski).                  Zespół muzyczny,weselny DIWERS z Łowicza Zespół myzyczny DIWES to zespół z wieloletnim... (zespół muzyczny z okolic łowicza)

Antrakt

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Antrakt składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny Antrakt powstał po to aby dostarczyć Państwu niesamowitej radości z przeżywania muzyki,...

Hocus-Pocus

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za muzykę wykonywaną w 100% na żywo, bez podkładów, mp3 i innych "nowinek" technicznych oraz za niebanalny scenariusz imprezy jak zapewniamy.

w okolicy Łowicza

~9 km Chąśno (0)
~9 km Nieborów (0)
~11 km Bełchów (0)
~13 km Kocierzew (0)
~13 km Łyszkowice (0)
~14 km Domaniewice (0)
~15 km Bolimów (0)

kategorie

weselne Łowicz wodzirej Łowicz rockowe Łowicz ludowe Łowicz cygańskie Łowicz jazzowe Łowicz metalowe Łowicz disco polo Łowicz uliczne Łowicz biesiadne Łowicz orkiestra Łowicz nagłośnienie imprez Łowicz nauka gry na instrumentach Łowicz nauka tańca Łowicz

W zwyczaju praktykowanym poprzez wiele stuleci jest zawarcie aktu małżeństwa. Po ślubie jest z kolei czas na wesele czyli imprezę na cześć Pary Młodej. Muzykanci stanowią bardzo istotną część na weselu ponieważ kontrolują zabawę i to od nich zależy jak goście będą się bawić. W miejscowości Łowicz występują następujące zespoły, które z chęcią zagrają też na twojej uroczystości. Dobraliśmy zespoły muzyczne na wesele Łowicz tak by prezentowały najwyższej klasy usługi. Zespół na wesele z naszej wyszukiwarki spełni twoje nadzieja i będzie dobrym rozstrzygnięciem na Twoje wesele.

Ostatnio dodane usługi w Łowicu

Często szukane frazy w tej lokalizacji

Zapytania użytkowników