oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Komborni

~9 km Krosno (1)
~10 km Brzozów (1)
~5 km Korczyna (0)
~6 km Haczów (0)
~7 km Blizne (0)
~8 km Domaradz (0)
~8 km Trześniów (0)
~9 km Jasionów (0)
~9 km Węglówka (0)
~9 km Lutcza (0)
~10 km Odrzykoń (0)
~11 km Żyznów (0)
~11 km Głowienka (0)
~11 km Miejsce Piastowe (0)
~11 km Golcowa (0)
~12 km Bratkówka (0)
~13 km Humniska (0)
~14 km Gwoźnica Górna (0)
~14 km Zręcin (0)
~15 km Niebylec (0)
~15 km Besko (0)
~15 km Klimkówka (0)
~15 km Rymanów (0)

kategorie

weselne Kombornia wodzirej Kombornia rockowe Kombornia ludowe Kombornia cygańskie Kombornia jazzowe Kombornia metalowe Kombornia disco polo Kombornia uliczne Kombornia biesiadne Kombornia orkiestra Kombornia nagłośnienie imprez Kombornia nauka gry na instrumentach Kombornia nauka tańca Kombornia

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Komborni, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Komborni zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Komborni sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Komborni, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Często szukane frazy w tej lokalizacji