oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe ludowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Komborni

~9 km Krosno (1)
~10 km Brzozów (1)
~5 km Korczyna (0)
~6 km Haczów (0)
~7 km Blizne (0)
~8 km Domaradz (0)
~8 km Trześniów (0)
~9 km Jasionów (0)
~9 km Węglówka (0)
~9 km Lutcza (0)
~10 km Odrzykoń (0)
~11 km Żyznów (0)
~11 km Głowienka (0)
~11 km Miejsce Piastowe (0)
~11 km Golcowa (0)
~12 km Bratkówka (0)
~13 km Humniska (0)
~14 km Gwoźnica Górna (0)
~14 km Zręcin (0)
~15 km Niebylec (0)
~15 km Besko (0)
~15 km Klimkówka (0)
~15 km Rymanów (0)

kategorie

weselne Kombornia wodzirej Kombornia rockowe Kombornia ludowe Kombornia cygańskie Kombornia jazzowe Kombornia metalowe Kombornia disco polo Kombornia uliczne Kombornia biesiadne Kombornia orkiestra Kombornia nagłośnienie imprez Kombornia nauka gry na instrumentach Kombornia nauka tańca Kombornia

Zespoły jazzowe, które grają na terenie Komborni są znane z bardzo ekstrawaganckiego rodzaju muzycznego. Jazz to muzyka, która powstała w Usa w dzielnicach murzyńskich. Z początku jazz uznawano za muzykę gorszego sortu , gdzie nie było wyraźnej linii melodycznej i często ten sam utwór różnił się, ponieważ muzycy nie byli dość wykształceni aby czytać z nut. Na dzień obecny się to mocno zmieniło i sam jazz jest uznawany za muzykę bardzo ekstrawagancką, można powiedzieć dla wyższych stref. Mieszkańcy Komborni bardzo lubią słuchać muzyki jazzowej w trakcie odpoczynku. Jest to bardzo relaksująca muzyka, która powstała stosunkowo jakiś czas temu , ale już posiada bardzo duże grono odbiorców. Jazz to przede wszystkim muzyka na żywo, ponieważ właściwie każdy dźwięk posiada znaczenie w tym gatunku, również pomyłki muzyków i specjalne odstępstwa od idealnej linii melodycznej są na wagę złota.

Ostatnio dodane usługi w Komborni

Często szukane frazy w tej lokalizacji