oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krośnieński

Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe ludowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Zespół Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Witamy! Jeśli szukasz wyjątkowej zabawy na swoim weselu, zabawie, studniówce czy dancingu DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!JABADU... (kapele wesele jabadu)

HEAVEN

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół HEAVEN składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Bardzo gorąco witamy na oficjalnej stronie zespołu Heaven. Grupa działa od wielu lat, posiadamy bogate... (fo-res)

w okolicy Korczyny

~4 km Krosno (1)
~11 km Jedlicze (1)
~15 km Brzozów (1)
~5 km Kombornia (0)
~5 km Odrzykoń (0)
~7 km Węglówka (0)
~7 km Głowienka (0)
~8 km Bratkówka (0)
~8 km Haczów (0)
~10 km Zręcin (0)
~11 km Żyznów (0)
~12 km Trześniów (0)
~12 km Wojaszówka (0)
~12 km Lutcza (0)
~12 km Blizne (0)
~12 km Chorkówka (0)
~12 km Domaradz (0)
~13 km Jasionów (0)
~14 km Klimkówka (0)
~15 km Kopytowa (0)
~16 km Rymanów (0)
~16 km Szebnie (0)

kategorie

weselne Korczyna wodzirej Korczyna rockowe Korczyna ludowe Korczyna cygańskie Korczyna jazzowe Korczyna metalowe Korczyna disco polo Korczyna uliczne Korczyna biesiadne Korczyna orkiestra Korczyna nagłośnienie imprez Korczyna nauka gry na instrumentach Korczyna nauka tańca Korczyna

Zespoły cygańskie w okolicach Korczyny albo które dojeżdżają do Korczyny są bardzo utalentowane. Kobiety i mężczyźni w Korczynie bardzo cenią sobie różnorodne kultury. Pod tym względem Polska wbrew powszechnej opinii była bardzo tolerancyjnym krajem. Podczas wieków gdy Polska rozciągała się aż do Podolii w Polsce były różnorodne narodowości, które żyły ze Sobą w pokoju i przymierzu. Nie było niesnasek , a warto być świadomym, że te różnice kulturowe były rzeczywiście spore. Zespoły cygańskie, które grały w Korczynie są cenione przede wszystkim za bardzo piękne stroje i bardzo dobrą muzykę, która jak można się spodziewać jest nieco inna pod względem muzycznym, co jest bardzo dużym plusem zespołów cygańskich. Społeczność romska jest bardzo rozwinięta w Polsce i przez to istnieje kilka utalentowanych zespołów. Każda nacja czy społeczność posiada różnorodne cechy, a zespoły cygańskie mają niesamowite wyczucie rytmu oraz dodatkowo muzyki jako całości.

Ostatnio dodane usługi w Korczynie

Często szukane frazy w tej lokalizacji