oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: bydgoski

Nauka gry na pianinie, keyboardzie, akordeonie

miniaturka zespołu

nauka gry na instrumentach

Nauka gry na pianinie, keyboardzie i akordeonie dla dzieci, młodzieży i dorosłych melomanów. Wszystkie poziomy. Stronno,tel. 505454012 Zapraszam.

w okolicy Kotomierza

~2 km Dobrcz (1)
~6 km Pruszcz (0)
~9 km Maksymilianowo (0)
~10 km Osielsko (0)
~12 km Czarże (0)
~12 km Niemcz (0)
~13 km Koronowo (0)
~14 km Gruczno (0)
~14 km Świekatowo (0)
~15 km Wtelno (0)
~16 km Sucha (0)

kategorie

weselne Kotomierz wodzirej Kotomierz rockowe Kotomierz ludowe Kotomierz cygańskie Kotomierz jazzowe Kotomierz metalowe Kotomierz disco polo Kotomierz uliczne Kotomierz biesiadne Kotomierz orkiestra Kotomierz nagłośnienie imprez Kotomierz nauka gry na instrumentach Kotomierz nauka tańca Kotomierz

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Kotomierzu jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Kotomierzu (bydgoski) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Kotomierza cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Kotomierza na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Kotomierza służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.