oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: bydgoski

Nauka gry na pianinie, keyboardzie, akordeonie

miniaturka zespołu

nauka gry na instrumentach

Nauka gry na pianinie, keyboardzie i akordeonie dla dzieci, młodzieży i dorosłych melomanów. Wszystkie poziomy. Stronno,tel. 505454012 Zapraszam.

w okolicy Osielska

~8 km Bydgoszcz (6)
~9 km Dobrcz (1)
~2 km Niemcz (0)
~3 km Maksymilianowo (0)
~10 km Kotomierz (0)
~12 km Wtelno (0)
~13 km Czarże (0)
~15 km Białe Błota (0)
~15 km Solec Kujawski (0)

kategorie

weselne Osielsko wodzirej Osielsko rockowe Osielsko ludowe Osielsko cygańskie Osielsko jazzowe Osielsko metalowe Osielsko disco polo Osielsko uliczne Osielsko biesiadne Osielsko orkiestra Osielsko nagłośnienie imprez Osielsko nauka gry na instrumentach Osielsko nauka tańca Osielsko

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Osielska, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Osielska zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Osielsku sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Osielska, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Często szukane frazy w tej lokalizacji