oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Zespół Muzyczny Leżajsk Coolpa

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół Muzyczny Leżajsk Coolpa składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Witamy Państwa na stronie zepołu Coolpa Band Obsługujemy wesela, imprezy okolicznosciowe, studniówki.... (zespół muzyczny leżajsk)

MOTIV Leżajsk

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół MOTIV Leżajsk składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Witamy serdecznie! Zespół Motiv jest grupą 4-osobową,istniejącą 15 lat, która posiada bardzo szeroki... (motiv leżajsk)

Zespół Muzyczny FENIX

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół Muzyczny FENIX składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Z przyjemnością prezentujemy Państwu Zespół Muzyczny FENIX. Zespół muzyczny FENIX to czteroosobowa grupa... (fenix orkiestra kontakt )

w okolicy Leżajska

~5 km Kuryłówka (0)
~8 km Nowa Sarzyna (0)
~11 km Wola Żarczycka (0)
~12 km Grodzisko Dolne (0)
~13 km Brzyska Wola (0)
~13 km Żołynia (0)
~14 km Tryńcza (0)

kategorie

weselne Leżajsk wodzirej Leżajsk rockowe Leżajsk ludowe Leżajsk cygańskie Leżajsk jazzowe Leżajsk metalowe Leżajsk disco polo Leżajsk uliczne Leżajsk biesiadne Leżajsk orkiestra Leżajsk nagłośnienie imprez Leżajsk nauka gry na instrumentach Leżajsk nauka tańca Leżajsk

Każda Para Młoda preferuje ażeby to ich wesele i ślub było wyjątkowe. W miejscowości Leżajsk jest o tyle łatwiej, że istnieje w Leżajsk wiele zespołów muzycznych, które grają na wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że muzycy, którzy znają się na rzeczy są podstawą udanego wesela. Nie warto zamawiać niedoświadczonych muzyków. Na tym wortalu kapele-na-wesele.pl wyszukają Państwo jedynie dobre zespoły muzyczne na wesele Leżajsk!

ostatnio dodane filmy w Leżajsku

Często szukane frazy w tej lokalizacji