oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: wodzisławski

Medium

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Medium składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).   MEDIUM Zlecając Nam oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej można wybrać jeden z dwóch wariantów:... (medium zespół weselny)

w okolicy Radlina

~15 km Żory (3)
~7 km Rybnik (2)
~5 km Pszów (1)
~4 km Rydułtowy (0)
~4 km Marklowice (0)
~6 km Jejkowice (0)
~6 km Czernica (0)
~7 km Gaszowice (0)
~8 km Czyżowice (0)
~8 km Turza Śląska (0)
~9 km Pstrążna (0)
~9 km Mszana (0)
~9 km Lyski (0)
~10 km Kornowac (0)
~11 km Rogów (0)
~12 km Lubomia (0)
~13 km Godów (0)
~15 km Raszczyce (0)
~15 km Gołkowice (0)
~15 km Rudy (0)

kategorie

weselne Radlin wodzirej Radlin rockowe Radlin ludowe Radlin cygańskie Radlin jazzowe Radlin metalowe Radlin disco polo Radlin uliczne Radlin biesiadne Radlin orkiestra Radlin nagłośnienie imprez Radlin nauka gry na instrumentach Radlin nauka tańca Radlin

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Radlina, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Radlina zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Radlinie sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Radlina, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Radlinie

Często szukane frazy w tej lokalizacji