oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: wodzisławski

Medium

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Medium składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski).   MEDIUM Zlecając Nam oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej można wybrać jeden z dwóch wariantów:... (medium zespół weselny)

w okolicy Turzy Śląskiej

~8 km Pszów (1)
~2 km Czyżowice (0)
~5 km Godów (0)
~6 km Mszana (0)
~6 km Rogów (0)
~7 km Marklowice (0)
~8 km Gołkowice (0)
~8 km Radlin (0)
~9 km Rydułtowy (0)
~10 km Chałupki (0)
~11 km Lubomia (0)
~12 km Krzyżanowice (0)
~12 km Czernica (0)
~13 km Kornowac (0)
~14 km Pstrążna (0)
~14 km Tworków (0)
~15 km Jejkowice (0)
~15 km Gaszowice (0)

kategorie

weselne Turza Śląska wodzirej Turza Śląska rockowe Turza Śląska ludowe Turza Śląska cygańskie Turza Śląska jazzowe Turza Śląska metalowe Turza Śląska disco polo Turza Śląska uliczne Turza Śląska biesiadne Turza Śląska orkiestra Turza Śląska nagłośnienie imprez Turza Śląska nauka gry na instrumentach Turza Śląska nauka tańca Turza Śląska

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Turzy Śląskiej jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Turzy Śląskiej (wodzisławski) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Turzy Śląskiej cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Turzy Śląskiej na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Turzy Śląskiej służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.

Ostatnio dodane usługi w Turzy Śląskiej

Często szukane frazy w tej lokalizacji