oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

TOFFI BAND

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół TOFFI BAND składa się z 5 członków zespołu (wokal męski). Profesjonalny zespół muzyczny grający muzykę w 100% na żywo. Profesjonalne aranże piosenek gwarancja... (toffie band)

w okolicy Starachowic

~5 km Wąchock (0)
~8 km Pawłów (0)
~10 km Brody (0)
~10 km Mirzec (0)
~13 km Bodzentyn (0)

kategorie

weselne Starachowice wodzirej Starachowice rockowe Starachowice ludowe Starachowice cygańskie Starachowice jazzowe Starachowice metalowe Starachowice disco polo Starachowice uliczne Starachowice biesiadne Starachowice orkiestra Starachowice nagłośnienie imprez Starachowice nauka gry na instrumentach Starachowice nauka tańca Starachowice

Doświadczone zespoły na wesele bardzo cenią własne usługi zważywszy na fakt, że musieli poświęcić niemało czasu na naukę gry na instrumentach muzycznych. Jest to normalne, że spółki, które prezentują wysoki poziom usług są droższe. Jeżeli planujemy duże wesele warto zamówić pełną kapele z miejscowości Starachowice. Z całą pewnością zespół muzyczny można wyłącznie określić grupę ludzi od 3. Zdarza się (niekiedy w Starachowice), że firma posiadając dwie osoby określa się mianem zespołu. Jest to nieprawda natomiast niczego takiego nie znajdą Państwo na naszych wortalach.

ostatnio dodane filmy w Starachowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji

Zapytania użytkowników