oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

REWELSI

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół REWELSI składa się z 4 członków zespołu (wokal męski). REWELSI --> dobra zabawa gwarantowana! Rewelsi to zawsze Muzyka 100% live - czyli na żywo. Jeśli... (rewelsi tychy)

DANMAR

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół DANMAR składa się z 3 członków zespołu (wokal męski). Zespół weselny Danmar z Tychów!Wkładamy wszystkie nasze siły w to aby Wasze wesele było wspominane przez... (zespół danmar)

Zespół muzyczny NOSTRADO

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

                  Zespół muzyczny "Nostrado" został założony w roku 1999. Od tego czasu zagraliśmy dużo imprez różnego rodzaju (koncertów, bankietów, wesel i innych) nabierając tym samym doświadczenia, interakcji z publicznością, gwarantując dobrą zabawę w czasie ...

w okolicy Tych

~15 km Katowice (22)
~15 km Pszczyna (4)
~14 km Mysłowice (2)
~10 km Mikołów (1)
~6 km Bieruń (0)
~8 km Lędziny (0)
~8 km Kobiór (0)
~9 km Wyry (0)
~9 km Bojszowy (0)
~9 km Gostyń (0)
~12 km Imielin (0)
~12 km Chełm Śląski (0)
~12 km Wola (0)
~13 km Łaziska Górne (0)
~13 km Piasek (0)
~13 km Jankowice (0)
~15 km Miedźna (0)
~15 km Orzesze (0)

kategorie

weselne Tychy wodzirej Tychy rockowe Tychy ludowe Tychy cygańskie Tychy jazzowe Tychy metalowe Tychy disco polo Tychy uliczne Tychy biesiadne Tychy orkiestra Tychy nagłośnienie imprez Tychy nauka gry na instrumentach Tychy nauka tańca Tychy

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie odpowiedniego zespołu. Pomimo tego, że teoretycznie ich wybór jest całkowicie spory, to kilka par ma spory problem z tym, by coś znaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Powinno się bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą posiadać pozajmowane terminy wręcz na kilkanaście miesięcy wprzód, zatem w praktyce zespołu należy szukać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego także warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i zaraz robią rezerwację. W praktyce najlepsze weselne kapele wręcz nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu mają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Tychach

ostatnio dodane filmy w Tychach

Często szukane frazy w tej lokalizacji