oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: trzebnicki

JOKER

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół JOKER składa się z 2 członków zespołu (wokal męski).  JOKER To zespół muzyczny, który gra energetyczną muzykę a w zależności od zapotrzebowania i rodzaju... (joker trzebnica)

w okolicy Wiszni Małej

~15 km Wrocław (14)
~7 km Trzebnica (1)
~7 km Pęgów (0)
~9 km Łozina (0)
~12 km Mirków (0)
~13 km Długołęka (0)
~13 km Zawonia (0)
~14 km Kiełczów (0)
~15 km Prusice (0)

kategorie

weselne Wisznia Mała wodzirej Wisznia Mała rockowe Wisznia Mała ludowe Wisznia Mała cygańskie Wisznia Mała jazzowe Wisznia Mała metalowe Wisznia Mała disco polo Wisznia Mała uliczne Wisznia Mała biesiadne Wisznia Mała orkiestra Wisznia Mała nagłośnienie imprez Wisznia Mała nauka gry na instrumentach Wisznia Mała nauka tańca Wisznia Mała

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Wiszni Małej, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Wiszni Małej zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Wiszni Małej sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Wiszni Małej, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Wiszni Małej

Często szukane frazy w tej lokalizacji