oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: puławski

Timanti

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Timanti składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). BO JAK NIE MY TO KTO ? !  JUŻ OD 2100 ZŁ ZA JEDEN DZIEŃ WESELA !!! Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce... (zespół timanti)

w okolicy Żyrzyna

~12 km Puławy (2)
~7 km Baranów (0)
~10 km Końskowola (0)
~10 km Ułęż (0)
~13 km Kurów (0)
~14 km Gołąb (0)
~15 km Nowodwór (0)
~15 km Michów (0)

kategorie

weselne Żyrzyn wodzirej Żyrzyn rockowe Żyrzyn ludowe Żyrzyn cygańskie Żyrzyn jazzowe Żyrzyn metalowe Żyrzyn disco polo Żyrzyn uliczne Żyrzyn biesiadne Żyrzyn orkiestra Żyrzyn nagłośnienie imprez Żyrzyn nauka gry na instrumentach Żyrzyn nauka tańca Żyrzyn

Muzyka towarzyszy ludziom od bardzo dawna, będąc fantastycznie ważnym elementem naszego życia. Dla wielu ludzi stanowi również hobby, przy którym realizują oni własne pasje i zainteresowania. Na dzień dzisiejszy nie posiada problemów z tym ażeby grać na jakimś instrumencie, i właściwie każdy, kto wyłącznie będzie miał ochotę może się tym zająć. Znacznie więcej sposobności jest też o ile chodzi o samą naukę, a to dzięki możliwościom jakie daje globalną sieć Internet. Jeszcze kilkanaście lat temu chcąc się w rzeczywistości nauczyć dobrze na czymś grać można było lub uczęszczać na jakieś lekcje, lub mozolnie własną pracą dochodzić do pewnych rzeczy na przykład używając nielicznych książek. Na dzień dzisiejszy w sieci bez problemów można znaleźć co niemiara kursów i poradników, dzięki którym nauka gry na instrumentach jest znacznie łatwiejsza i możliwa samodzielnie w lokalu. Z pewnością powinno się mieć świadomość tego, że chcąc się dobrze nauczyć na czymś grać należało będzie temu przeznaczyć niemało czasu. I nie posiada tu znaczenia, czy się będzie uczyć własną pracą, czy chodzić na zorganizowane lekcje.