oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: puławski

Timanti

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Timanti składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). BO JAK NIE MY TO KTO ? !  JUŻ OD 2100 ZŁ ZA JEDEN DZIEŃ WESELA !!! Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce... (zespół timanti)

w okolicy Kurowa

~15 km Puławy (2)
~11 km Nałęczów (1)
~5 km Markuszów (0)
~9 km Końskowola (0)
~10 km Garbów (0)
~10 km Wąwolnica (0)
~11 km Abramów (0)
~13 km Żyrzyn (0)

kategorie

weselne Kurów wodzirej Kurów rockowe Kurów ludowe Kurów cygańskie Kurów jazzowe Kurów metalowe Kurów disco polo Kurów uliczne Kurów biesiadne Kurów orkiestra Kurów nagłośnienie imprez Kurów nauka gry na instrumentach Kurów nauka tańca Kurów

Kolekcja wielu muzyków o różnym profilu to w tym momencie orkiestra. Można zatrudnić muzyków grajach w orkiestrze na imprezy o różnym profilu. W współzależności od liczby gości i rodzaju imprezy można pokusić się o zatrudnienie orkiestry na imprezy liczne takie jak wesela czy studniówki albo większe wydarzenia religijne czy polityczne. Wbrew pozorom orkiestra to głównie muzyka na żywo z elementami syntezującymi jak keyboard czy inne innowacyjne instrumenty muzyczne. Coraz w wielu przypadkach widać orkiestry muzyczne , które posiadają w swoim repertuarze innowacyjne utwory jak i pasujące pod każdą imprezę czy wydarzenie. Jednym z wydarzeń są wesela, na które w ogromnej liczbie przypadków są zatrudniane orkiestry. Powoduje to wzrost rangi wydarzenia, ponieważ w stosunku do dja jest to znacznie więcej muzyków i prestiż rośnie. Niestety cena także, niemniej jednak coś za coś i powinno się we własnym zakresie zdecydować co warto wyselekcjonować. Według wielu fachowców muzyka na żywo jest bardzo lubiana przez mieszkańców Kurowa, ponieważ wręcz usterki z muzyce czy wokalu powodują, że goście weselni w Kurowie czują, że to muzyka na żywo. W czasach wszechobecnych odtwarzaczy mp3 czy radia muzyka odtwarzana jest na początku dziennym, a zespół muzyczny czy orkiestra stanowi bardzo miłą odmianę, która powoduje, że wesele jest znacznie przyjemniejsze dla gości i Pary Młodej, która widzi się świetnie bawiących gości. Niektórzy wręcz twierdzą, że muzyka na weselu jest jednym z dużo ważniejszych elementów i bez niej nie obejdzie się impreza, wręcz gdy posiadamy w zanadrzu muzykę odtwarzaną, które jest mniej powszechna na tego typu imprezach. Według muzyków na weselach są różni goście, dlatego warto zatrudnić odpowiednią orkiestrę weselną, która szybko poprowadzi imprezę do samego końca. Warto dodać, że profesjonalni muzycy nie piją alkoholu oprócz symboliczną lampką szampana na toast dla Pary Młodej. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że alkohol analogicznie jak u innych grup zawodowych powoduje, że wzrasta ryzyko wpadki czyli po prostu obniżonych sposobności zespołu albo kompletnej ruiny linii melodycznej czy wokalu.

Często szukane frazy w tej lokalizacji