oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Męciny

~13 km Nowy Sącz (3)
~10 km Limanowa (1)
~4 km Klęczany (0)
~5 km Przyszowa (0)
~6 km Tęgoborze (0)
~7 km Ujanowice (0)
~8 km Łososina Dolna (0)
~9 km Łukowica (0)
~9 km Wielogłowy (0)
~9 km Chełmiec (0)
~11 km Podegrodzie (0)
~11 km Laskowa (0)
~13 km Stary Sącz (0)
~14 km Rożnów (0)
~14 km Gołkowice Dolne (0)
~15 km Słopnice (0)
~15 km Iwkowa (0)
~15 km Łącko (0)

kategorie

weselne Męcina wodzirej Męcina rockowe Męcina ludowe Męcina cygańskie Męcina jazzowe Męcina metalowe Męcina disco polo Męcina uliczne Męcina biesiadne Męcina orkiestra Męcina nagłośnienie imprez Męcina nauka gry na instrumentach Męcina nauka tańca Męcina

W zwyczaju praktykowanym poprzez wiele stuleci jest zawarcie aktu małżeństwa. Po ślubie jest z kolei czas na wesele czyli imprezę na cześć Pary Młodej. Muzykanci stanowią bardzo istotną część na weselu ponieważ kontrolują zabawę i to od nich zależy jak goście będą się bawić. W miejscowości Męcina występują następujące zespoły, które z chęcią zagrają również na twojej uroczystości. Dobraliśmy zespoły muzyczne na wesele Męcina tak żeby prezentowały wysokiej jakości usługi. Zespół na wesele z mojej wyszukiwarki spełni twoje nadzieja i będzie dobrym rozstrzygnięciem na Twoje wesele.

Ostatnio dodane usługi w Męcinie

Często szukane frazy w tej lokalizacji