oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Przyszowy

~15 km Nowy Sącz (3)
~9 km Limanowa (1)
~3 km Łukowica (0)
~5 km Męcina (0)
~8 km Klęczany (0)
~9 km Podegrodzie (0)
~10 km Łącko (0)
~11 km Chełmiec (0)
~11 km Tęgoborze (0)
~12 km Ujanowice (0)
~12 km Gołkowice Dolne (0)
~12 km Słopnice (0)
~12 km Jazowsko (0)
~12 km Stary Sącz (0)
~13 km Wielogłowy (0)
~13 km Laskowa (0)
~13 km Kamienica (0)
~13 km Łososina Dolna (0)
~15 km Szczawa (0)
~15 km Tymbark (0)

kategorie

weselne Przyszowa wodzirej Przyszowa rockowe Przyszowa ludowe Przyszowa cygańskie Przyszowa jazzowe Przyszowa metalowe Przyszowa disco polo Przyszowa uliczne Przyszowa biesiadne Przyszowa orkiestra Przyszowa nagłośnienie imprez Przyszowa nauka gry na instrumentach Przyszowa nauka tańca Przyszowa

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie stosownego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest zupełnie dość duży, to kilka par posiada dość duży problem z tym, by coś znaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Powinno się bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy wręcz na kilkanaście miesięcy wprzód, więc w praktyce zespołu należy szukać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego również warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i w tym samym momencie robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele wręcz nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu mają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Przyszowej

Często szukane frazy w tej lokalizacji