oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
orkiestra Łódź Wybierz inną kategorię
Łódzkie

Hocus-Pocus

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe uliczne disco polo biesiadne orkiestra nagłośnienie imprez

Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za muzykę wykonywaną w 100% na żywo, bez podkładów, mp3 i innych "nowinek" technicznych oraz za niebanalny scenariusz imprezy jak zapewniamy.

W okolicy Łodzi

Inne kategorie

weselne Łódź wodzirej Łódź rockowe Łódź ludowe Łódź cygańskie Łódź jazzowe Łódź metalowe Łódź disco polo Łódź uliczne Łódź biesiadne Łódź orkiestra Łódź nagłośnienie imprez Łódź nauka gry na instrumentach Łódź nauka tańca Łódź
Jednym z istotniejszych wydatków, jakie trzeba zaplanować w czasie organizacji wesela, jest muzyka. W ogólności pary wybierają w gronie DJ-ami a zespołami weselnymi, jeśli chodzi o koszty zdecydowanie będzie jednak wygrywać pierwsze rozwiązanie. Jednak grająca na żywo orkiestra weselna zapewni jedyną w swoim rodzaju atmosferę, a w końcu wesele robi się raz w życiu. Dlatego także wiele par wybiera jednak opcję z zespołem, nawet jeśli będą musiały za to więcej zapłacić. W ogólności koszt wynajęcia kapeli znacząco zależny będzie od ilości grających w niej muzyków. W przypadku DJ-a do opłacenia będzie jedna osoba, przy kapeli takich osób ma możliwość być nawet pięć czy sześć, zatem różnice są dość spore. W czasie ustalania detali warto się także dowiedzieć, czy zaproponowana stawka obejmuje granie do końca imprezy, czy tylko do określonej godziny. Warto o tym pamiętać, jeśli się w pewnej chwili nie preferuje zostać zaskoczonym kolejnymi kilkuset złotymi do wydania, gdyż niektórzy goście mają jeszcze ochotę na zabawę.

Często wyszukiwane w Łodzi