oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

FreeOn

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół FreeOn składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny FreeON pochodzi z okolic Legnicy (dolnośląskie) i oferuje swoje usługi w zakresie oprawy... (wesela zespoly z prochowic)

w okolicy Prochowic

~6 km Lubiąż (0)
~8 km Miłoradzice (0)
~9 km Kunice (0)
~10 km Malczyce (0)
~11 km Ruja (0)
~13 km Raszówka (0)

kategorie

weselne Prochowice wodzirej Prochowice rockowe Prochowice ludowe Prochowice cygańskie Prochowice jazzowe Prochowice metalowe Prochowice disco polo Prochowice uliczne Prochowice biesiadne Prochowice orkiestra Prochowice nagłośnienie imprez Prochowice nauka gry na instrumentach Prochowice nauka tańca Prochowice

Wesele bez odpowiedniej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszak powinno się się na nim perfekcyjnie bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego także na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania mają indywidualne zalety i wady, między innymi powiązane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się częstokroć z paru ludzi, ogólnie rzecz ujmując im skład grupy jest większy, tym więcej powinno się za usługę zapłacić. Jednak w zamian dostaje się kilka godzin muzyki granej na żywo, a także mnóstwo zabaw i konkursów. W przypadku zamawiania DJ-a do opłacenia będzie jedynie jedna osoba, zatem niewątpliwie będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Dalszym jego plusem będzie to, że wszelkie puszczane przeboje będą oryginalne, zatem nie będzie obaw, że zostaną źle poprzez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Prochowicach

ostatnio dodane filmy w Prochowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji